Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy lány akivel facebookon...

Kovasky kérdése:

Van egy lány akivel facebookon beszélgetek és hát ma láttam de csak annyi volt hogy elment mellettem és köszönt majd ment haza a busszal?

Figyelt kérdés
Miért nem állt meg beszélni 1-2 percre? Ha barátnőjével van és úgy találkozunk akkor beszélget és mosolyog vagy nevet . De ha egyedül van akkor olyan mintha félne vagy zavarba jön tőlem és inkább gyorsan el megy mellettem.

2015. jan. 16. 19:01
 1/5 anonim válasza:

Próbálj meg fokozatosan közeledni hozzá.

Intézkedj úgy,hogy a lehető legtöbbször találkozz vele.MINDENKÉPPEN oldd a feszültséget.

2015. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy lesz én is ezt gondoltam. Mindennap keresgélem a buszpályán többnyire legtöbbször ott találkozunk. Külön suliba járunk....
2015. jan. 16. 20:42
 3/5 A kérdező kommentje:
De már a facebookon se írsz vissza mióta köszöntem neki a buszpályán :DD
2015. jan. 17. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos h bír téged. Vagy azért kerül, mert bejössz neki és zavarba jön tőled (ha egyedül van), vagy pedig azért mert nagyon nem bír. Inkább az utóbbira tippelnék, ha már vissza se ír.
2015. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De nem értem facebookon mostt is válaszol.

Belsőre írta hogy nekem 7 Külsőre meg 8-at adott..

2015. jan. 24. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!