Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudok könnyen elfeledni...

Hogyan tudok könnyen elfeledni valakit?

Figyelt kérdés
Történet röviden féléve futok valaki után aki érez valamit irántam de nem azt amit én és ö valószínűleg valaki más iránt érez többet én ettől a ténytől megbolondulunk már minden volt a fejembe öngyilkosságtól elkezdve .. Fel akarom adni el akarom engedni mit tudok ennek érdekébe tenni minden ilyen érzelmet eltávolodni valahogy lehetséges ez? Ezt mondtam az illető lánynak is, hogy nem bírom ezt a barátságot s, hogy mit érzek de nem tudod rá mondani semmit rá csak azt, hogy fontos vagyok neki nem akar elengedni de mégse képes velem együtt lenni. Tanácsokra lenne szükségem a lány 20 éves én 17/f
2015. jan. 22. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne emészd magad és ne terheld őt sem feleslegesen ilyen lelki teherrel.

A legtisztább az lenne, ha eltűnnél az életéből minden formában, semmi telefonálgatás, chatelés, képnézegetés, semmi. Csak így fog menni. Elfelejteni sosem fogod, de a szerelem el fog múlni és szerintem te is erre gondolsz felejtés alatt.

Úgy tűnik mégsem volt minden a fejedben, csak csupa hülyeség. ha nem jutottál erre a logikus és hatásos megoldásra, de ez van, a szerelmes ember már csak ilyen, nekem nem kell bemutatni, hogy milyen is az :P :)

Egyébként is túl idős hozzád a lány, de ez már ízlés dolga és csak egy magánvélemény a részemről.

Legyél férfi, bármennyire is nehéz és hozd meg ezt a döntést mindkettőtök érdekében, jobb lesz ez így.

2015. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt a gond próbáltam de ö se akar elengedni. Tisztában vagyok azzal is, hogy neki milyen lehet és én ezt se akarom. Lásd példaként konkrét választ kértem tőle az egésznek s ha nemet mond akkor befejezem ö nem akart választ adni mind, mondta, hogy nem ezek után smsbe is kínoztam ezzel smsbe "egyelőre nem" választ kaptam és túlságosan az életem részévé vált de nem tudok várni rá képtelen vagy fölég, hogy látom, hogy valaki másért oda van ..
2015. jan. 22. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ezért mondtam, hogy te szakadj el tőle, ne érdekeljen a véleménye. Tudom, nem könnyű a helyzet, de ez az egyetlen járható út.
2015. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Csak a távolság segít. Ha eddig nem szeretett beléd az a lány, akkor már nem is fog, hiába futsz utána. Hidd el, ő meglesz nélküled. Van úgy néha, hogy szeretünk valakit, de nem működik a kémia, valamiért nem az esetünk, és akkor hiába szeret és ad meg mindent a másik, nem alakul ki az az érzés...

tudom, hogy nehéz ezt elfogadni, ha valaki szeret, de próbáld meg felfogni úgy, hogy neked más nőt, más utat jelölt ki a sors. Nem misztifikálni akarok, de nekem az a tapasztalatom, hogy nem ok nélkül történnek a dolgok. Még akkor, sem, ha látszólag nincs értelmük, vagy fájnak. Később azonban rájön az ember, hogy ezek a történések, tapasztalatok kellettek ahhoz, hogy ott legyen, ahol lesz, úgy gondolkodjon, ahogy fog.

Nekem úgy tűnik a lánynak is van egy viszonzatlan "szerelme" talán ezt próbálja pótolni veled, de ez nem fair! Ennél többet érsz, mintsem ezen keseregj! Ha nem ez a te utad, akkor van egy másik út, ami a tied, és amin a megfelelő lány vár rád, aki tényleg szeret és akit te is szerethetsz. Lehet hogy közhelyesnek tűnik, és nem kétlem, hogy a szíved szakad meg, de ez tényleg így van, és el kell fogadni.

2015. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!