Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őrült vagyok, vagy van erre...

Őrült vagyok, vagy van erre magyarázat?

Figyelt kérdés
Na igen kicsit furcsa már a bevezető is... Az utóbbi időben megváltoztam, úgy, hogy tudok róla. Ingerlékeny vagyok még a legközelebbi (nem túl sok) barátommal és sokszor megbántom őket, aztán 10 perc múlva már békülni próbálok, de egyes dolgokat annyira igazságtalannak tartok, viszont nincs kinek elmondanom, hogy időnként -és mostanában egyre gyakrabban- kitör rajtam és egyszerűen megmondom egyes személyeknek hogy mi a bajom velük és ez általában nagyon szarul sül el.. (ha valakire haragszom a jobb szemem önkéntelenül remeg, ami elég ijesztő valljuk be). Nem vagyok tipikus mai "tinédzser" saját meglátás szerint, a régebbi dolgokhoz, erkölcsökhöz ragaszkodom. Csak hogy már akkor tisztázzam 100%-ban a helyzetet vannak családi problémáim, iskolai problémáim, apró dolgoktól is depressziós leszek és viszonzatlanul vagyok szerelmes. Nagyjából ennyi. Köszönöm annak aki válaszra méltat.

2015. jan. 25. 01:35
 1/10 A kérdező kommentje:
16/F
2015. jan. 25. 01:37
 2/10 anonim válasza:
0%

Uhh, hát amiket leírtál azok velem is megtörténtek. Volt egy ilyen korszakom, emlékszem. :D

Szerintem nem vagy őrült, de jó úton haladsz afelé. :DD

Bocsi, de semmi értelmes tanáccsal nem tudok szolgálni, én sem vagyok a toppon, érzelmileg, lelkileg és idegileg is labilis vagyok. :DD

2015. jan. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az őrületnek még a határait sem súrolod ,hidd el nekem. Véleményem szerint csupán csak nehezen alakalmazkodsz ,ingerlékeny vagy a stressz és a folytonos nyomás miatt, amit akaratlanul is rád erőszakolnak. Nem kell megjátszanod magad az emberek előtt ,nem is tudod magad megjátszani, ami valljuk be egy felettébb dícséretes tulajdonság. Probáld kikapcsolni a világot ,mikor már úgy érzed nem bírod tovább ,nálam ez a módszer bizonyult ígéretesnek :D
2015. jan. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, aki őrült az nem gondolkodik azon, hogy őrült-e:). Ami nagyon fontos, hogy ha igazságtalannak tartasz valamit, akkor állj ki a véleményedért, mert azért tör elő, meg a szemed is azért remeg, mert csak nyelsz és hát ezt senki sem bírja hosszú távon, előbb-utóbb depressziós leszel.
2015. jan. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Húúú apám. Szerintem a Te legnagyobb gondod a viszonzatlan szerelem!! Nekem anno húsz évvel ezelőtt ugyan ilyen nyűgjeim voltak, majd egy ámokfutásba kezdem, és mi lett a vége? Inkábbb le sem irom neked! Most xx vagyok, és még mindig a régi tettteim miatt SZ.pok! Sok sikert :)
2015. jan. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Megint egy kis 16 éves, aki azt hiszi, totál egyedi és biztos őrült, mert nem olyan, mint más. Tévedésben élsz srác. Full átlag kamasz vagy, csak fölöslegesen nyomod a hisztit meg a drámát, mert ilyen a korosztályod. majd kinövöd.
2015. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm minden válaszolónak! Az utolsóhoz pedig, igen lehet úgy lászik de sajnos nem vagyok átlagos mai "fiatal".
2015. jan. 25. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem minden 2. kamasz ezt a szöveget tolná, még el is hinném, komolyan.
2015. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16 évesen igencsak ingadozik az ember hormonháztartása, ilyenkor természetes, hogy az érzelmei is összevissza kalimpálnak.


Hogy fiatalon konzervatív valaki, az már egy érdekesebb kérdés...

2015. jan. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Inkább régimódi, 60's évek zenéit hallgatom, öltönyben vagy minél elegánsabb ruhákban járok és próbálok udvarias lenni amikor csak tudok. (véletlenül sem önfényezésnek szántam, tények)
2015. jan. 26. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!