Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért teszi még ennyi idő...

Ezt miért teszi még ennyi idő után is? Van erre értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés

Volt majdnem 3 éve egy alakuló kapcsolat egy pasival, csók volt, több nem. Iszonyatosan nehezen kinyíló típus, rendkívül kevés embert enged magához közel. Később még sokszor beszéltünk, mondta fontos vagyok neki, kedvel, éreztette is, de akkor én már nem voltam szingli, hárítottam a közeledését, ő pedig tiszteletben tartotta hogy lett kapcsolatom. Mégis éreztette hogy többet érez mint barátság. Később neki is lett kapcsolata, azóta már 3x szakított majd összejött újra a lánnyal, de már nem beszélünk. Mégis furcsa dolgot vettem észre neten. Esténként általában feljárok, van hogy telefonról is felnézek. Amikor a pasi meglát fent, azonnal lelép. Ezt minden egyes napon látom, szinte mindig ez történik. Pedig nem beszélgetünk, már nagyon hosszú ideje...


Egy pasi egy ilyen előzmény után miért csinál ilyet? Mitől tart ilyenkor? Tudja hogy nem keresem, eddig sem tettem, már nagyon hosszú ideje.


Légyszi a hagyjuk a netet, meg a hülye vagy című beszólásokat mellőzzétek.. Köszi. :)



2014. nov. 17. 18:30
 1/7 anonim válasza:

Gondolom fél hogy megint valami csalódásban lesz része általad.. gondolom én?!(lehet akkora hülységet írtam/írok)


Vagy csak egyszerűen nem bír már téged, de le tiltani sem akar mert nem szeretne ilyen módon megbántani.


Más most eszembe sem jut hirtelen h miért..


˙[( Nekem is most lett vége egy lánnyal de annyira le súlytott rám hogy én le is tiltottam....De ez nem ide tartazik!!!)]

2014. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod mikor lép le valaki a netről?
2014. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Gondolkodj picit hol lehet látni hogy lelép valaki?(offline lesz)

Facebook-on lehet látni amikor el tűnik onnan az a zöld pont!

2014. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Offline-ra bárki bármikor állíthatja magát, de az még nem azt jelenti, hogy lelépett az adott helyről.
2014. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igazad van!(bocsánat)

De végülis az is jelentheti azt hogy nem szeretne vele beszélni.

Vagy hasonló taszító dolog/dolgok

2014. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen nagyon ragaszkodó típus. Az, hogy kevés embert enged közel magához, összepasszol ezzel az elmélettel, mivel akije van (te), nagyon/túlságosan becsüli. Hiába volt már barátnője, leginkább még mindig téged szeret, és hiába nem beszéltetek angyon rég óta, az ő érzelmi világában nem változott semmi, és mostanáig fél, hogy mi van ha valami balul sül el veled kapcsoaltban (egy kósza üzenet vagy hasonló)


Én is ilyen vagyok.

2014. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sintúgy az előző által említett kategóriába tartozom. Teljesen korrektől leírtad, nem tudnék én se többet tippelni.

Én ha túl sokat járok fel netre, egy idő után és nagy belső harcok között mindig ráírok valakire, akire nem kéne, és majdnem mindig csak veszekedés születik belőle.

2014. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!