Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokszor eltöprengek azon, a...

Sokszor eltöprengek azon, a cigányok miért éreznek késztetést a moziban eltöltött idejük alatt, hogy szexuális megnyilvánulásaikat, közösülésüket világ elé tárják?

Figyelt kérdés

Mindig olyan helyet fogok ki, hogy közvetlen mellettem, vagy kicsit távolabb de még szembetűnő helyen cigányokat kell látnom, elviselnem a szemem sarkából, akik közösülnek.


A mozi számomra, illetve a legtöbbeknek emberi kapcsolatok megerősítésére, szórakozásra szolgál, nem szexuális kapcsolatra. Elég merész, s elszánt az, ki a közhiedelemmel ellentétben nyilvános helyen szexualizálja egymást.


Ma is ez történt: mit látnak szemeim?

Két 12 éves cigánygyerek (legalább heteroszexuálisak), egy fiú és egy lány egymáson ugrándozva, fel-fel nyögve kurbécsolnak.


A kérdésem az lenne felétek:


Miért fajult idáig a világ, hogy egy szórakozóhelyen (ahol csöndben kell lenni), veszik a bátorságot és nekiállnak kolbászkarikázni? Ráadásul ilyen idősen?!



2015. jan. 25. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor kell szólni a dolgozóknak. Ennyi. Szépen odamész a kint álló jegyszedőnek, mondjuk.


De mi az a "kurbécsolás"? Mert életemben nem hallottam még ezt a szót, elég idétlenül hangzik.

2015. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell cigánynak lenni.

Amikor a Dumb és Dumper 1-et néztem, akkor egy europid ember verte a farkát a cicis jelenetnél, mi meg 14évesen mögötte ültünk 2 sorral.

2015. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem félreérteni, a cigányok igenis egyenértékű emberek a többiekkel.

Azért emeltem ki, mivel az esetek 90%-kában barna bőrű, felismerhető kiejtéssel beszélő cigány emberekkel fordul elő ez, a közvetlen közelemben.

2015. jan. 25. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
.... ez undorito
2015. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még életemben nem tapasztaltam ehhez hasonlót, pedig heti szinten járunk moziba. Ezért nem töprengtem még ezen. Lehet, hogy erre izgul fel?
2015. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Két kis fiatal 12-13 éves gyerek a Héven este szexeltek.Azt hitték,hogy szerintem senki nem látja őket -.-

Nem kell ehhez cigánynak lenni.

2015. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"kolbászkarikázni", ez nagyon jó!

Amúgy szerintem vagy ignoráld őket, hogy végignézhesd a filmet, vagy szólj ki a jegyszedőknek, de szerintem akkor le fogják állítani a filmet, mert hogy kiverik a hisztit, az biztos.

2015. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerint szar, milyen mozikba jártok ti?
2015. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 János Gilján ***** válasza:

Diszkréten én is ujjaztam már barátnőt moziban, egy kabátot terítettünk az ölébe és alatta matattam, aztán cseréltünk és ő kényeztetett engem. Tinik voltunk, más feltehetően nem vette észre, úgy gondolom, ez belefért. Azonban az említett hangos kolbászkarikázó kurbécsolás esetén már pusztán a film élvezeti értékének a csorbulása okán is beszóltam volna, hogy kuss.

Mi a tuti megoldás? Házimozit kell építeni: Www.hazimozistudio.hu :)

2017. dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!