Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a romlott világ?

Mi ez a romlott világ?

Figyelt kérdés

Régen minden nyugis volt.. Most meg már mit látok? Minden csajnak azok jönnek be, akiknek a haján van 8 kiló zselé, és nagyobb a szemüvege, mint maga a feje.. (Persze nem orvosi célokat szolgál ám az a szemüveg..)


Ha meg valaki meg pl rendesen sportol, meg normálisan eszik, az meg egyből már jelentéktelen, és mindenki elmegy mellette. De most komolyan.. Ti mit gondoltok róla?

Kort, és nemet is légyszi!



2015. jan. 4. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

29/N


Nem romlottabb a világ mint bármikor régebben. Pont ugyanolyan emberek alkotják, akik a kor technikai színvonalán pont ugyanannyira romlottak vagy sem. Hogy mennyire tűnnek nagy tömegben annak, az a mindenkori társadalmi berendezkedés álszentségének mértékétől függ. Az összes civilizációnak az ókortól kezdve megvoltak a maga sötét "kis" titkai, csak mi most ebben élünk, ezt látjuk leginkább.

2015. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

22F

Szerintem minden bene van abba amit az első le irt ! :)

2015. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem fontosabb az, hogy milyen a jelleme, mint az, hogy hogy néz ki. Lehet valaki attól jó fej, hogy közben követi az aktuális divatot, és lehet valaki bunkó attól, hogy olyan teste van a sporttól, mind Adonisznak. Ahogy fordítva is. Engem a jellem, a személyiség vonzz. :)
2015. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én azt mondom,hogy most vagy abban korban amikor ez feltünik neked. régebben is is voltak ilyenek,csak épp fontosabb volt számodra az,hogy kinek milyem mecsboxa van, később pedig más lesz a fontos,és pont ezeket fogod lesz-arni.
2015. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!