Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Toth Andirol?

Vali9676 kérdése:

Mit gondoltok Toth Andirol?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon tehetseges :)

2015. jan. 25. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most láttam először így youtubeon, nem néztem az x-faktort de valóban nagyon tehetséges, megérdemelte a győzelmet, amit sajnálok hogy Magyarországon nem fog olyan sokat elérni mint amennyit külföldön elérhetne, nagyobb az igény az ilyen Fluor meg semmirekellő alakokra, lehet hogy lecseng sajnos ő is mint az ezelőtti xfaktor nyertesek. Sok szerencsét kívánok neki a továbbiakban.
2015. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én arra emlékszem,hogy nagyon tehetséges,amúgy azt sem tudom,mi van vele,viszont kicsit elkanyarodva a kérdéstől,igaza van az első válaszolónak abban,hogy a semmirekellőkre van igény.

Ócska,igénytelen bunkópr0likkal vannak tele az erre specializálódott TV csatornák,sok fogyatékosnak erre van igénye.

2015. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen en is bizom benne h mindent megtesz mad azert h hiresebb legyen :) de mar lassan lesz egy uj szama meg irja a dalokat szoval remelem befut :)
2015. jan. 25. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó hangja van, ez tény, bár ez nem érdem, hanem adottság. A viselkedéséről nem nyilatkozom, de a lényeg, hogy egyáltalán nem azt kéne példának állítani a fiatalok elé, hogy 15 évesen 25 éves fenékvillantó agyonsminkelt nőnek kell öltözni, otthagyni az iskolát, felköltözni egyedül a nagyvárosba és bulizni. Ha egyszer lesz lányom, és jól fog énekelni, arra büszke leszek, de azt nagyon nem szeretném, hogy ilyen életet éljen. A bulizás, a karrier mind ráérne 18 után, azért legalább az érettségit illene tisztességesen elvégezni, mielőtt valaki belekezd ilyesmibe. Azt meg nem is értem, hogy lehetséges, hogy egy 15 éves lányt engednek egyedül Pestre költözni. Őszintén kíváncsi leszek, hogy mi lesz belőle pár év múlva, ilyen indítással. Jó hang ide vagy oda...
2015. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem egyedul el pesten es nem is onszantabol dontotek ugy h pestre koltoznek de ez mellekes es nem hagyta ott a sulit sem most majd ujra elkezdi a 10. Osztalyt de ez a musor miatt majd csak szeptemberben lehet a penzt is bankba tete 18 eves koaig nem er hozza. Bulizni sem jar .. zeneket ir meg stb semi rossz dolgot nem csinal szerintem ja es szerintem korahoz kepest egeszen mas erettebb mint a mostani 15 16 evesek
2015. jan. 25. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes, nagyon jól mozgott is a színpadon, ez nagyon fontos lesz neki a jövőben is, a hangulat miatt. örülök, hogy nagyváradiként sokkal jobban beszél magyarul, mint Tolvai Reni.
2015. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na orulok h mindenki tehetsegesnek gondolja : ) ez igy igaz
2015. jan. 26. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!