Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok miert van az...

Vadkorte81 kérdése:

Mit gondoltok miert van az hogy egyre tobb ferfibol elveszik a ferfiassag? Miert latni mindenfele mar csak felnott gyereket?

Figyelt kérdés
Mostanaban mar annyi a picsogos,divat majmolos,panaszkodo ,,ferfi,, hogy mostanra mar en erzem magam rosszul azert mert amilyen vagyok,amilyen elvek alapjan elek.miert noiesdnek el a ferfiak?

2015. jan. 2. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A dekadens világ ismérve, hogy van egy lehúzó minőség alatti erő.. le a masszába. Ennek ellene kell mondani, ha ember akar valaki maradni.

József Attila:

"Arról van szó, ha te szólsz, ne lohadjunk,

de mi férfiak férfiak maradjunk

és nők a nők - szabadok, kedvesek

- s mind ember, mert az egyre kevesebb..."

2015. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Talán mert nem kell annyira megharcolni a megélhetésért, mint korábban. Talán pont annyira nőiesednek, mint ahogyan a nők férfiasodnak. Érdekes kérdés, egyszerű válasz nincs. Biztosan jó dolgozat téma lehetne, de itt lehetetlen megválaszolni.
2015. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudjatok az igazi problema az hogy a fiu gyerekek is ezt az apakepet latjak,es mar nekik fogalmuk sem lesz olyan elvekrol mint egyenesseg,hatarozottsag,felelosseg,a gyengek vedelme,tudatos eletvitel,adott szo,bizalom es meg sorolhatnam....nem mondom azt hogy az en eletem lehetene a kovetendo pelda,de legalabb en meg tukorbe tudok nezni..
2015. jan. 2. 17:22
 4/11 anonim ***** válasza:

csernus írt egy fejezetet a könyvében erről a típusról,ott ki van fejte részletesen miért van ez.

főleg onnan ismerhetőek fel,hogy ha nővel vannak,akkor ők mennek a nő mellett,mint a gyerek az anyja mellett.

nem a nő követi őket.

2015. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt tegyük hozzá,hogy sok nő szerint 180 centi alatt nem is férfi a férfi pedig nem tehet róla,hogy ekkora a magassága.
2015. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ellen példát hozzak fel,a nőkben is kezd kihalni a nőiesség.


Vegyük pl egy alap dolgot, pl a főzést. Nem azt mondom, hogy legyen főszakács, és az életének a 98%át a konyhában töltse, de azért ne a szendvics és a mirelit pizza meg a zacskós leves legyen a legnagyobb tudománya. Utóbbihoz hozzátenném, hogy olyannal is találkoztam, aki eme 2-t is képes volt elrontani. (pizzán rajtahagyta a műanyag burkolatot, és úgy ment a sütőbe. Levest meg kicsit túlsózta. de hogy minek tett bele sót, azt a mai napig nem értem!!!

2015. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A Ratkó-gyerekek között is, meg az utánuk következők között is sok nagyra nőtt gyerek van, hidd el. Ez nem a mai világ hozadéka.

Rossz, nem létező apa-minta,ragacs anyuka, mind erősíti az infantilizmust.

Lehet, h. rossz körökben mozogsz. Raktárakban,autószervízekben,építőiparban azért nem jellemző ez az attitüd. Mondjuk,amikor irodában dolgoztam, ott sem volt jellemző a kollegákra a nőiesség.

2015. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, amit a 3. ban felsoroltál, az nagyon szép. Rugalmasság, helyzet felismerés,hasznos(!)kapcsolatok kiépítése, ravaszság, hazudozás,kihasználás,álságosság,ambíciózusság, érdek érvényesítő képesség,élvhajhászság. Ezek az elvek,amik alapján ma egy férfi látható sikereket tud elérni manapság. Ezek már-már erény számba mennek a nők körében is, akik azt hiszik, hogy ha mindig tele van a hűtő, meg jó nagy a lakás, és az autó,akkor minden megoldva.
2015. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert most ez a férfias.Minden korszaknak,korosztálynak meg van a maga ideálja,amit a többség követ.A Marlboro pasikat ledöntötték az érzelmes Vámpír fiúk.
2015. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez eleg szomoru nem gondoljatok?...ismeretlen,vagy ami meg rosszabb kitalalt szemely(ek) a kovetendo pelda a mai kor ferfijank?Mar eleve ez a teny nem tunik egesszeges gondolkodasnak a szamomra.Vagy csak en vagyok vele igy?
2015. jan. 5. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!