Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hivatás illik egy...

Milyen hivatás illik egy olyan emberhez, akinek nincsenek kapcsolatai?

Figyelt kérdés

Manapság kapcsolatok nélkül nagyon nehéz elhelyezkedni.

Vagy különösen jónak kell lenni, vagy ügyesen nyalni a főnök se..ét. Szuper kilátások... :(

Nekem csak a droidmunka marad, ahol kihasználnak? :(


2015. jan. 27. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát... vagy droid maradsz, vagy különösen jó leszel valamiben :)

Én nem érzem magam különösebben jónak, nyalni végképp nem szoktam, de azért kedvesen és határozottan el szoktam mondani a véleményemet ha megkérdezik a munkahelyemen. De csakis akkor, és mindig őszintén, sosem támadóan.


Egy munkahelyre nemcsak bekerülni nehéz, de ott megtartani a pozíciódat, az még nehezebb. Ez pedig nem megy kapcsolatok nélkül, mármint hogy a kollégákkal mindenképp interaktívnak kell lenned.


Aki nem ilyen, az megy éjszakai portásnak vagy nem is tudom... :) Légy kicsit nyitottabb.

2015. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MOst nem vicc, de az ördögűző szakma pont ilyen!
2015. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sándorjános ***** válasza:
Kémkedj külföldön, vagy legyél kamionos! :D
2015. jan. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tanulj ki egy szakmát és légy benne jó.

Nekem sincsenek kapcsolataim, mégis jó helyen vagyok, jó pozícióban. De már egyetem mellett dolgoztam a szakmámban, ezért diploma után is rögtön volt munkahelyem.

2015. jan. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!