Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnátok ezzel a pénzzel?

Mit csinálnátok ezzel a pénzzel?

Figyelt kérdés
Ma találtam 1500 forintot az úton. Ebből úgy gondoltam, hogy kb. egy ezres értékben lottóznék. Könnyen jött pénzt könnyen megy alapon nem sajnálnám annyira, ha lottóznék, de nem nyernék, viszont ki tudja, lehet, hogy lesz egy nagyobb összegem belőle :D (Luxoroznék, ezen a legnagyobb az esély).
2015. jan. 28. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább tippmixelj!
2015. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ott viszonylag nagy összegeket lehet nyerni, HA ért hozzá az ember. Sajnos én nem tartozom közéjük :D
2015. jan. 28. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Add nekem, én vigyázok rá.
2015. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 egy naaagy fan ***** válasza:
Ha én találnék az úton 1500 Ft-ot nem ezen aggódnék! :)
2015. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én koleszos vagyok szóval eltenném jobb napokra, esetleg vennék magunknak kávét, csokit, meg ilyen "ínyencségeket". :D Ezzel válaszoltam a kérdés azon részére, hogy én mire költeném. De ha te szerencsejátékra akarod, akkor hajrá, szíved joga, ez inkább egy kockázatos befektetés, és ilyen kis összeggel teljesen ok, ha egy vadidegen "ítélete" érdekel.
2015. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A múltkor elmentem kocsmázni. Haverommal piáltunk, közben egy csajjal megismerkedtem. Megkért hogy mennyek el vele a metróig. Mondtam havernak, hogy bocsi, de a csajjal megyek, várjál meg. Elmentem a csajjal, nem jött a metró sokáig. Megyek visszafelé a kocsmába, találtam a földön egy tizest. Sétálok a kocsma felé, haverom jön szembe az utcán hogy krvára megunta hogy rám várjon egyedül a kocsmában. Mondom neki hogy találtam egy tizest, menjünk vissza. Visszamentünk, elittuk!!
2015. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!