Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti rezsivel tisztálkodo...

Ti rezsivel tisztálkodo szerekkel kajával ugy mindennel együtt menbyi pénzzel jösztök ki egy hónapban?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszai kellenek akiket nem eltartanak hanem önmagukat tartanak el vagy pedig plusz egy főt.

2015. jan. 24. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én most kb. 150-et költök egy hónapban magamra, de ez nem tarthat sokáig, mert kezd fogyni a megtakarítás. Aztán meg kell majd húzni a nadrágszíjat.
2015. jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem élek nagy lábon, úgy 80k-ból meg tudok élni, de ebben benne van egy durván 15k+rezsis bérleti díj is.
2015. jan. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én kb 200 ezerből. Ebben benne a lakás,rezsi,kaja,cigim,tisztálkodási szerek,meg persze ami megtetszik pl cipő,ruha stb...
2015. jan. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80, rezsi+kaja, ha kozmetikumot veszek, de ruhát nem
2015. jan. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Párom 140-et keres,én kapok 22 ezer segélyt.(munkát keresek).Már nincs egy büdös vasunk sem,pedig még csak 24-e van.
2015. jan. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb 50 ezret. Ez kaja+tisztálkodószer, a rezsi ingyen van.
2015. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez előtt 7 évvel 100E-ből fenntartottam egy családi házat, egy autót, kutyát, macskát.

Most 3-man vagyunk,megy az autó, meg havi 25E lakástörlesztés. 70 a rezsi és a városi adók, a fogyasztási cikkek-beleértve a kaját-ugyancsak 70-re jön ki.A maradékot meg elviszi ,mindig valami ami közbejön. így el is megy a havi 190E bevétel.

2015. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kiváncsi voltam az emberek véleményére mert anyòsom azt akarja bebeszélni hogy havi 80ezerből simán meglehet élni rezsi+tisztálkodo szerek+havi kaja és még félre is tud tenni. Kiváncsi voltam én vagok béna vagy mások se jönnek ki kevesebből állandoan bele szól a pénzügyekbe.

2015. jan. 25. 10:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem kell ruhát venned (mert vesz más neked), nem mész moziba, szórakozni, sehova, akkor meg lehet belőle élni. Már ha lehet azt életnek nevezni....
2015. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyósod azt nem mondja, hogy ez életmód kérdése.

Egy aktív korú ember nem teheti meg, hogy munka után beüljön a TV elé szórakozásképp, és három napig ugyanazt a krumpils tésztát egye, mert elszalad mellette az élet.Nem egészséges.

Ki kell aknázni a lehetőségeket, menni kell utánuk, kapcsolatokat fenntartani, és tartalmasan pihenni...és ez pénzbe, energiába kerül.

Volt olyan időszakom, amikor kevés jövedelmem volt,de biztosállásom, és megpróbáltam az ilyen takarék-üzemmódú életet: nem jártam sehová, internetem sem volt, kocsim sem. Láttam, hogy amíg megtakarítok hó végén 5-6 ezer ft-t, a barátaim, akik élték az életüket, mozogtak, szépen előrejutottak. Én meg éreztem, hogy kezdek "elbutulni" a mindennapi cipősdoboz élettől.Elkezdtem lehetőségeket keresni más pénzforrások után néztem, mert amíg bírja az ember a talicskát, addig kell tolni. Elvesztegetett 3 év volt ez, úgy érzem.

2015. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!