Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek igazi fősvény zsugori...

Ismertek igazi fősvény zsugori embereket?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen a testvérem.Ha eszel nála csak egy falat valamit ,ha megkinál remeg a keze.Mindenük megvan,de belõled kizsigerelné az utolsót is.Ha meghiv hozzájuk vendégeket,utána azt mondja rájuk,hogy ugy zabáltak azok,mintha sohasem ennének.Pedig forditva van,ha õk mennek valakihez, õk esznek ugy.

Egyszer utaztam 6 órát vonattal és egy pohár vizzel sem kinált meg.Pedig én arra törekedtem,hogy milyen ajándékkal lepjem meg.

2015. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem unokatesóm az. Nem hord magával pénzt, ha fizetni kell valamit, azt mondja hogy csak bankkártyája van és mindenkivel meghívatja magát enni, de ő még soha senkit nem hívott meg.
2015. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A bankkártyás sztori teljesen hihető, nekem is csak bankkártyám van, sz**rban is lennék ha hírtelen kéne innom valamit a sarki krimóban, vagy kifizetnem a gázszerelőt

egyszerűen amikor 800-1000Ft egy pénzfelvét, akkor nem fogok feleslegesen KP-zni

2015. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ti ketten együtt éhenhalnátok?
2015. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony éhen
2015. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!