Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság hol tudunk rátalálni...

Manapság hol tudunk rátalálni az igazira?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok

volt már pár kapcsolatom, de aztán álltalában az lett a vége, hogy nem illetünk össze..

Elvagyok keseredve amikor látom hogy a facebookra kiraknak magukról a lányok olyan képet amin alig van rajtuk ruha és minnél több embernek mutogatják a testüket.

Tudom most sokan azt gondolják, hogy nem, hogy örülnék annak hogy ilyet láthatok.

De engem nem ez érdekel..

ezek csak külsőségek..

Engem olyan lányok érdekelnek akik belülről mutatják meg magukat.



#igazi #értelnem
2014. nov. 1. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is a te korosztályodba tartozok, és nekem még nem volt kapcsolatom és nem is töröm ezen magam. Tudod miért?! Azért mert én is az igazira várok. Várok, mert ilyen korban úgy sem fog rámtalálni és pont emiatt azt tanácsolnám hogy te sem keresd, mert idővel majd rátalálsz. Most egyébként is a "kívül minden belül semmi" korszakot éljük, elég csak megnézni a facebookot ahol csücsörítő, mellkidobós csajok és félmeztelenül pózoló "swag" srácok teszik a nagyot.

Kívételek persze vannak, én is annak tartom magam, de az ilyeneket vagy elnyomják vagy észresem veszik.

De könyvtárakban, akár még színházban is találkozhatsz intelligens korodbeliekkel ha erre irányult a kérdésed! ;)


14/L

2014. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

Keress és találni fogsz

Vannak még jó emberek.

Bár személy szerint én nem hiszek a szerelemben és utálok minden romantikus dolgokat.

de neked összejöhet

2014. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!