Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen szemetek, piszkáló...

Miért ilyen szemetek, piszkálódóak, lenézőek, kifigurázók és bunkók a magyar emberek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!
2015. jan. 29. 22:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na ez egy megtörtént eset alapján készült film,ott Észtországban történtek meg a dolgok. Az egész világ kifordult magából most már.
2015. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Most már más világ van,a világot nem nemzetek tulajdonságai alapján kell felosztani,inkább rendesekre és bunkókra.
2015. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én is magyarországon élek,és magyar vagyok,de nem ilyen bunkó mint a legtöbb,én szeretek segíteni másoknak,nem nézem le az embereket de a többiektől nem ép ezt látom,és kapom.
2015. jan. 29. 23:05
 14/18 A kérdező kommentje:

ma 22:58


Igen elhiszem,de én itt élek az itteni dolgok érdekelnek.

2015. jan. 29. 23:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Nemhiába mondják, hogy "a depressziós magyar" (bár szerintem a külföldiek nem így látnak minket). Alacsony jövedelmek, rossz gazdasági viszonyok, stb. stb. Fiatalabbaknál annyira nem tapsztaltam a panaszkodást, inkább az idősebbek (40+) olyanok, akik a "szomszéd fűje zöldebb" elméletben hisznek.
2015. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%
a magyarok hihetetlenül böszmék :D szégyellem hogy magyar vagyok ha elhúzok innen majd egyszer remélem felveszem a másik ország állampolgárságát vagy hogy mondják :D magyarország szánalmas nem is írom nagy betűvel mert egy retek és ha valaki még büszke is hogy magyar na annál szánalmasabb nincsen :D ilyenkor sírok a röhögéstől vagy a szánalomtól?:o
2015. aug. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: nagyon viccesnek hiheted magad, csak az a baj hogy hiába írkálod ezt a sok hülyeséget, meg a mérhetetlenül b*zis :D-ket az igazság nem változik. Kötelességed szeretned a saját országodat. Én, és rengeteg másik ember is büszke arra hogy honnan származik. De ha neked jobb Amerikában, akkor menj oda a sok liberális gyökérhez, ami te magad is vagy.

Őszintén remélem hogy egy nap valamelyik "szánalmas és retardált" magyar jól szétrúgja a s*gged!

Jobb is ha elhúzol innen - neten keresztül könnyű irogatni. Meglátjuk a való életben kiállnál-e ellenünk!

Kis s*ggdugasz!:)

2015. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak bunko emberek , de en is orulnek ha a magyarok kozul egy sem lenne az. Ezert en speciel nem bunkoskodom ha nem muszaj ezzel is javitva a Magyar statisztikat. Te is tedd ezt es akkor tobben leszunk. Aki bunko az mashol is az lenne. Tokmind1 miert bunko. Boldogtalan vagy elegedetlen, ideges stresszes barmi oka lehet nem kell megerteni mindenkit :) ha bunkoak veled lepj tovabb vagy kerd ki magadnak. En ezt teszem.
2015. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!