Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a magyar emberek...

Miért ilyen a magyar emberek többsége?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge nem veszi magára...

-bunkó

-rád se néz amikor elmész mellette

-betonba is beleköt

-ossza az észt közbe neki sincs

-megelégszik azzal ami van,nem hajt rá hogy több/jobb legyen

-úgy összességében tehetetlen

-elítél másokat mert olyat csinál amit ő nem (gondolok itt arra aki pl tetoválást csináltat,extrém sportoló,meleg,iszik alkoholt stb)

-kibeszél másokat a hátuk mögött


Sajnos azt vettem észre hogy a magyarok nagy része (Nem mindenki) ilyen.Nem azért hogy én most bárkit is leszóljak,de sajnos ilyenek az emberek.Mi a véleményetek erről,miért van?



2015. jan. 28. 16:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a magyar ember ilyen..

Én szerintem minden országban van ilyen jellemű ember amit leírtál.

2015. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Adam_Hack ***** válasza:
18%
Az irigységet kihagytad. Hogy miért? Talán mert az intelligenciájuk egy poloskáéhoz sem ér fel, de igazából ne keress erre választ barátom, csak fogadd el és kész. Megváltoztatni nem tudsz senkit,találj normális embereket magad köré, és szard le a sok fas*zopó g*cit.
2015. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nyilván máshol is vannak,de teljesen más az alap hozzá állása az embereknek az élethez.
2015. jan. 28. 17:11
 4/24 anonim ***** válasza:
Igen,egyetértek. Itt is ha írsz kérdést,nagy valószínüséggel tuti beléd kötnek
2015. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

"de teljesen más az alap hozzá állása az embereknek az élethez."

Magyarországon kívül hol éltél éveket, hogy ezt állapítottad meg?

2015. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Én nagyon sok időt töltöttem magyar és külföldi emberekkel számítógépes játékokban.


Egy amerikai szerveren, első ember aki meglátott, elkezdett segíteni nekem, adott néhány felszerelést stb...

Egy ugyanilyen magyar szerveren, az első ember aki meglátott azonnal nekem esett és vagánykodásból megölt, pedig fegyverem sem volt. Többször is elvégeztem ezt a "tesztet", szinte mindig ez lett az eredmény. A másik amit tapasztaltam, hogy amikor egy ilyen játékban legyőzök egy amerikait, az befejezésül gratulál nekem, közli, hogy jó játék volt, köszön és elmegy. Mire a magyar? Elkezd káromkodni, hogy biztos csaltam, olyan trágár szavakat vág hozzám. Majd megfenyeget és lelép a szerverről. Na ez a különbség.

2015. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 piriiiii ***** válasza:
Nem tudom, de abban egyetértek, hogy nem csak a magyarok ilyenek. És nem elégszik meg azzal, ami van, csak nem tesz érte, hogy jobb legyen, és panaszkodik is.
2015. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én az oktatásban keresném a választ, másról se szól, csak a lexikális marhaságok gondolkodás nélküli bemagolásáról, a tanárok aroganciájáról, egymás kiközödítéséről...kár csodálkozni, hogy minden ember olyan amit leírtál. Bár én inkább sajnálom őket ezért
2015. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon bánt. Emiatt is akarok elmenni innen. Ma is bemegyek ugyintezni. Jonapot. Elnézést csak egy kérd... NINCS UGYFEFOGADAS MENJEN INNEN. Üvölt a paraszt.persze én is vissza uvoltittem hogy Akko bmeg. De nem értem miért kötelező ilyennek lenni. Nagyon sok fájdalmat tudnak okozni.
2015. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Értelek, de ha te is visszaüvöltesz ugyan olyan vagy mint ő. Ilyenkor ki lehet kérni magunknak, de ha te is így reagálsz gondolj bele, hogy te is része vagy ennek az elég vastag társadalmi rétegnek.
2015. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!