Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan űzzem ki a bennem élő...

Hogyan űzzem ki a bennem élő jótündért? Lételemem a jócselekvés, de abba akarom hagyni.

Figyelt kérdés

Nem bírom ki, hogy ne segítsek másoknak. Gyakram oldom meg az ismerőseim gondjait, mindenkinek a legjobbat nyújtom ami telik, törődöm az emberekkel és pont ez a bajom, hogy túl kedves és jószívű vagyok. Magammal is foglalkozok amúgy, nincs ezzel baj. Viszont nem akarok én lenni mindenkinek a megmentője. Mostmár mentse meg mindenki saját magát. Mire gondoljak? Hogyan tisztázzam ezt magamban? Mit tegyek, hogy leállítsam végre a túláradó jóságomat?


21/L



#önzetlenség #szív #mentő #jóság #tündér. jótündér
2015. jan. 31. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Kellenek az ilyen önzetlenül segítő jó emberek. Akkár ez egy életfeladat felvállalása is lehet!Mi a csillagjeled?
2015. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit.Örülj neki,hogy nem vagy aljas szemétláda.
2015. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor is szeretném egy kicsit visszafogni magam ilyen téren.

Amúgy nyilas a csillagjegyem. :)

2015. febr. 1. 00:20
 4/10 opened paradise ***** válasza:

Ez de ismerős :D

Mikor legszívesebben kiűznéd magadból az empátiát,mert kezdesz rájönni,hogy elfelejtettél élni és elfelejtetted,hogy te is ugyanannyira megérdemelnéd,mert ember vagy...

Kicsit próbálj meg magadra koncentrálni és saját magadat is megsegíteni.

2015. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha ilyennek születtél ilyen is maradsz


és is sokmindenkinek segítek amivel csak tudo mégannak is akinek nem akarok, de már késő, segítettem.

állítólag visszakapjuk tízszeresen

2015. febr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Szexuális jellegű jótevést is vállalsz Budapesten?
2015. febr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha rájössz majd szólj. Ugyanebben a helyzetben vagyok, ráadásul nem tudok nemet mondani. Sokszor nekem is iszonyú sok feladatom van és mikor megkérnek, hogy segítsek, nem tudom azt mondani, hogy nem, a hátamra veszem más terhét is. Persze utána örülök, hogy sikerül, de néha úgy érzem összeroppanok. Van, amikor ráadásul nem is kérnek meg rá, hanem magamtól ajánlom fel a 20 feladatom mellé, hogy hagyd csak majd megcsinálom azt is én.
2015. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Kamu kérdés. A fiatal nőket semmi más nem érdekli csak önmaguk, ha valamiben segítenek is azt mindig hátsó szándékkal teszik!
2015. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6-os, nem vállalok szexuális jellegű jótevést. :))

8-as, sajnálom ha eddig rosz tapasztalatokat szereztél a fiatal lányokkal. Nem vagyunk mind egyformák.

2015. febr. 1. 14:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha terhes, nyugodtan mondj nemet,legyen udvarias a visszautasításod!
2015. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!