Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket zavarna, bznko...

Az embereket zavarna, bznko lennek, ha a buszon/villamoson rajzolnam az utasokat? Bunko lennek? Bunko lennek, ha megkerdeznem, hogy rajzolhatok roluk egy gyors vazlatot?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell megkérdezni, rajzolj!


Hacsak nem ilyen kifigurázó karikatúráról van szó, mert ha azt észreveszik, könnyen balhé lehet belőle.

2015. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lennél bunkó. Bár ha túl sokáig nézegeted az előtted lévő utast, akkor vagy kedvesen megkérdezi, hogy "Miért nézegetsz?" Vagy csak annyit dob hozzád, hogy: "Mit lesel?"
2015. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem buszon, villamoson készítenék ilyen rajzokat, mert az tényleg kínos lehet. Jó helyszín lehet egy park, vagy egy bár, kávézó, ahol el tudsz bújni a sarokban.
2015. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Sok sikert! BP-n már azért is megvernek, ha nincs rajtad sapka.
2015. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért az érdekelne, hogy egy mozgó buszon hogy a frászban rajzolsz le bárkit is normálisan. Szerintem sokkal diszkrétebb, ha kiülsz egy padra. Buszon nagyon feltűnő, ha valakit bámulsz.
2015. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavarna ha utána megmutatnád vagy elküldenéd :D
2015. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)akkor lehet, h a szimpibb mbereket megkerdezem. Parkban mozognak az emberek ill.tavol vannak.az is jo, csak mas a ketto
2015. febr. 1. 12:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezed, akkor nem zavarná őket és talán páran kötélnek is állnának. Amúgy ha csak magadtól rajzolgatnál, akkor az bunkóság. 1× egy fiatal fényképezgetett az egyik villamoson arcokat: "nagy örömmel" fogadta az utazóközönség.
2015. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, nekem legyezgetné azért a hiúságomat, ha egy idegen engem tart alkalmas portréalanynak, még akkor is, ha mondjuk karikatúráról van szó. De szerintem úgy korrekt, ha megkérdezed előtte.
2015. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!