Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Már rengeteg weboldalt megnézt...

Már rengeteg weboldalt megnéztem, de nem tudom, melyik az, amelyik tényleg igazat mond és tudnám követni, Egy Sátánista embertől megkérdezném, amiket nem értek?

Figyelt kérdés

1. Egy sátánista tényleg annyira elvakult, mint azt egyes forrásokban olvastam, vagy visszafogottabb, rendes életet élő ember (ez a másik fajta, amit olvastam)?

2. Sátánt minden Sátánista gonosz lény ként, a sötétség megtestesítőjeként fogja fel? (mert olvastam olyat, hogy Sátán istenné akarta tenni az embert, de egyáltalán nem gonosz, ezt csak terjesztik róla)

3. Milyen szertartást tudnék szelíd körülmények között csinálni? (vér beletartozik a keretekbe)

4. A szertartások, amiket olvastam, elég elvetemültnek, inkább agybefolyásolt szektások által tartott áldozásnak tűntek, mintsem Sátánnak szóló kapcsolattartásnak. Milyen egy IGAZI szertartás?

5. A démonokkal tudok fenttartani jó kapcaolatot?

6. Magyarországon van valami Sátánista szervezet?



2014. dec. 23. 14:22
1 2
 1/13 Ozmium42 ***** válasza:
20%
Minden igaz, ami az interneten van. Miért tenne valaki olyat az internetre, ami nem igaz?
2014. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert lehet hogy egy hülye, aki csak összegondolta a hülyeségeit és leírta, mintha akármit is tudna róla.
2014. dec. 23. 14:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Sátánistából 2 fajta van:

1: istengyűlölő

2: sátánt szerető.

E szerint keressél, nagyon különbözik a kettő.

2014. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen weboldalakat néztél, de ezek szerint nem a Spirituális Sátánizmussal találkoztál...

Ami ugye teljesen más, mint a többi sátánista irányzat, és ezeket a beteges állatáldozós, meg véres szertartásokat elveti. A régi, pogány vallásokra épül, de nem akarok itt papolni róla, inkább linkelek, és olvasd el magad:

[link]


És ha érdekel a téma, weboldalak:

spiritsoferidu.wordpress.com/

elysium666.wordpress.com/

antikommunista.wordpress.com/

2014. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 KZitus ***** válasza:
0%

Sátán a hazugság feltalálója, ha úgy tetszik a hazugság atyja. Te tényleg nála szeretnéd az igazságot keresni?

Azt hiszem rossz útcába tévedtél:-(

2014. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Kzitus, te aztán hiányoztál ide, mint üveges tótnak a hanyatt esés.

Tudod, a sátánista hit (nem az istengyűlölő, hanem az igazi) pont ugyanolyan hit, mint a tiéd. Őszerintük a sátán a jó, az isten meg nem annyira...

neked pedig KÖTELESSÉGED tiszteletben tartani az ő hitüket!

2014. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A 4-nek igaza van, de azért kiegészíteném:


"Milyen egy IGAZI szertartás? "

- (Csak beavatott sátánisták végezhetik!)Egy spirituális sátánista szertartás így zajlik a valóságban:

[link]


5. A démonokkal tudok fenntartani jó kapcsolatot?

-Igen, ha tiszteletet mutatsz irántuk, és túl vagy a Beavató-szertartáson. Addig nem vesznek komolyan, csak játszanak veled, és mindenkivel, de ezt sokan nem tudják... mármint, hogy kinevetik őket a Démonok. Sokan ettől összeszarják magukat és a félelemtől gondolkozni sem tudnak, csak menekülnek...


6. Magyarországon van valami Sátánista szervezet?

-Nincs semmiféle szervezet. Nemcsak Mo.-on, sehol a világon, mert ez egy egyéni vallás. A spirituális sátánistákat Sátán lelke tartja össze. Nincs szükség szervezetekre, papságra, pápára és más hasonló emberi pótlékokra, mert nekünk van Ő aki mindent eltervez, kigondol és elintéztet velünk. Nekünk csak meg kell tennünk, amit kér tőlünk.


Ha valaki tud olaszul, itt több cikk van lefordítva az eredeti angol oldalról, mint a magyarra:

[link]


Ez pedig a magyar:

[link]

[link]


Ezek mind spirituális sátánista oldalak, és megbízhatóak. Sátánisták készítik, nem pedig papok vagy elvakult istenhívők, mint a többi Sátánt befeketítő, gyalázó oldalakat.


Sok Sikert!

2014. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De ha nincs semmilyen sátánista szervezet, akkor hogyan/kik által lrsz meg a Beavató-szertartásom?
2015. jan. 2. 15:04
 9/13 anonim válasza:
A spirits of eridun fennt van a beavatási szertartás
2015. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nem tudom megérteni,hogy miért nem istenhez és az angyalokhoz fordulnak az emberek inkább a sátánhoz.

És nem a kereszténységről beszélek hanem a felemelkedésről.

Miért nem erre törekedtek mit ami az eredeti célunk ezten a bolygón?

És egyépként van egykét sánta dolog például,hogy egy szertartással beavatod magad szerintem ilyen nincs egy ember kell aki beavat vagy egy felemelkedett esetleg maga isten vagy ugye amit ti szeretnétek a sátán de magadat,hogy avatnád be ha semmi tapasztalatod?

A másik,hogy mindenki isten éscsak meg kell keresni magunkba ez igaz is lehetne ha nem lenne lebutítva a gondolat és kiemelve a szövegkörnyezetéből(ami egyépként a sátán szokása)Ugyanis az igazi gondolat úgy szól,hogy mindannyian isten részei vagyunk és ezzel együtt mindannyian kisebb nagyobb hatalmú teremtők akiknek a teremtményei az őp részei és igy tovább...

2015. jan. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!