Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MBTI teszt mindig mást mutat....

MBTI teszt mindig mást mutat. Miért?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem, akiket érdekel az MBTI típuselmélet meg ismerik is. Több személyiségtesztet kitöltöttem, mindegyik mást adott ki, úgy négy-hatféle típust.

Melyik a legjobb, legátfogóbb, legalkalmasabb magyar nyelvű teszt szerintetek?


2015. febr. 1. 13:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Teszt 94 kérdéssel - lelektanitipusok.net/

Szerintem ez adja ki a legjobban :)


Ha megkérdezhetem, melyik típust érzed önmagadra a legjellemzőbbnek?

2015. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ismerem az oldalt, most kitöltöm a 94 kérdésest újra, hátha...

Idealista típus, de van némi racionalista beütés is. Nem vagyok különösen sem extravertált, sem introvertált.

Az intuitív oldal az biztos.

Abból a 4-6 típusból találok bőven jellemzőt, de egyik sem az igazi.

2015. febr. 1. 14:21
 3/19 A kérdező kommentje:
INTP lett a végeredménye a 94 kérdéses tesztnek. De jött már ki ENTP, INFP, INTP, INFJ is.
2015. febr. 1. 14:37
 4/19 anonim ***** válasza:

Szentséges szar, szép variáció. Egyébként a kérdésedre teljesen evidens a válasz: folyton más választ adsz. Ilyen egyszerű. És mivel egyre jobban ismered a tesztet, annál nehezebb a jó (=igazi) választ megadni. Szerintem csináld meg az összes tesztet. Ha megvan, válaszd ki azt a kettőt, ami közül nem tudod eldönteni, melyik igazabb rád - aztán keress még egy tesztet (bizonyos típusok eldöntésére is vannak tesztek, amik csak azt döntik el, melyik vagy jobban). Ha pedig már minden kötél szakad, megkérdezed az adminokat, szerintük mi van. Vagy beleveted magad minden lehetséges típusba és kiszűröd, melyik passzol hozzá a leginkább.


Nyugalom, én sem tudok dönteni INTP és ISTP között.

2015. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát... nézzük, mi van. Eddig úgy tűnik, az I-N áll. És talán a P.
2015. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Már végigcsináltam az összes tesztet, más oldalon is találtam, azokat is, azért ez a sokféle eredmény. Na meg végigolvastam az összes típust.

Az I/E okozza a legtöbb fejtörést, hát van, aki nem különösen nyitott vagy zárkózott. Imádok egyedül lenni, főleg az utóbbi időben, de a társaságra is szükségem van.

2015. febr. 1. 14:49
 7/19 A kérdező kommentje:
Amúgy kösz, hogy segítesz.
2015. febr. 1. 14:52
 8/19 anonim ***** válasza:
Tisztázni kéne, hogy melyik betű mit jelent. Konyhanyelvre lefordítva, az extrovertált az, aki az emberekből nyeri az energiát, úgy töltődik fel, hogy társaságban van - egy introvertált is lehet party állat, de neki mindenképpen kell "pihenési idő", mert pont ellentétesen töltődik.
2015. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Külső ingerekre szükségem van, amelyekre utána kell idő és hely, hogy magamban feldolgozzam, leszűrjem, kielemezzem.
2015. febr. 1. 14:58
 10/19 anonim ***** válasza:

Én akkor az introvertáltra szavazok.


A következő az F vagy T. Hm. Nem tudom, megnézted a tesztek utáni százalékokat?

2015. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!