Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan személyiség teszt...

Van olyan személyiség teszt ami segíthet kitalálni, hogy milyen munka való nekem?

Figyelt kérdés
Elképzelésem sincs, hogy milyen munka való nekem. Kérdezni mindenki, hogy mit szeretek csinálni, miben vagyok jó, de hiába gondolkozom rajta semmi nem jut eszembe.

2015. jan. 7. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány éves vagy, de ha pályaválasztás előtt vagy, akkor az eduline-on van ilyen teszt. Ha idősebb vagy, akkor nézz szét a profession.hu-n.
2015. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2015. jan. 7. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


ha kijön az eredmény, ilyesmiről is írnak

2015. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezekkel a tesztekkel az a baj, hogy bár sok mindent megmutathatnak - amire az ember nem is gondol -, azt nem tudják a fejedből kiszedni, hogy mi érdekel(het) téged, és miben lennél jó.


"Kérdezni mindenki, hogy mit szeretek csinálni, miben vagyok jó, de hiába gondolkozom rajta semmi nem jut eszembe."

Most ha ezt úgy érted, hogy egyetlen dolgot sem tudsz mondani, amiben kicsit is jó lennél, akkor a válasz: betanított munkás.

Persze, gondolom, nem azért nem tudsz semmit mondani, mert semmihez nem értesz (egy nulla tudású ember nem így ír, mint te), hanem mert saját magaddal sem vagy tisztában. Neked érdemes lenne egy önismereti tréningen részt venned, mert így látatlanból szerintem neked egyedül az a problémád, hogy saját magadat sem ismered.

2015. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!