Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Romániai cigányok miből...

A Romániai cigányok miből gazdagodtak meg?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 2. 03:53
 1/7 bandi6891 ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=NBccvzsrP64


Ennél kimerítőbb és komolyabb választ ne várj,kivéve ha közöttük élnél.Egy hónapja láttam ezt a dokufilmet,el lehet gondolkozni.

2015. febr. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2015. febr. 2. 04:04
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Elolvastad az általad belinkel cikket? Figyelmesen? Megértetted?

"A gazdag roma kifejezés sajtóhibának, rossz viccnek tűnik. A Romániában kétmillióra, a lakosság 10 százalékára becsült romák többsége ugyanis szegénységben, rossz körülmények között él, közösségeik a városszéli nyomornegyedekbe szorulnak, vagy hullámpapír tákolmányokban laknak kívül a városokon."

"Európa többi részén, gyári fémhulladékot, ezüstöt, rezet, alumíniumot, acélt és más értékes anyagot gyűjtögettek, időnként illegálisan. A nyersanyagpiacon ügyeskedve a buzescui romák közül néhány tetemes haszonra tett szert."

.

Ha mindezek után azt hiszed, hogy minden romániai roma gazdag, téged minősít (negatívan).

.

Ezzel az erővel feltehetem a kérdést: mennyit kell dolgoznia tiszteséggel egy vízvezeték-szerelőnek, hogy pár év alatt milliárdos legyen? Ha bármelyik megteheti, miért olyan hülyék, hogy mégsem teszik?

2015. febr. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
há bodzábú tezsvírem!
2015. febr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

piti bűnözők máshol is vannak, nem csak a románoknál.

azoknak amíg nem kerülnek börtönbe jobban megy az átlagnál.

de a többi roma, az szegény, nemis szegény hanem mélyszegénységban él.

főleg romániában.

ha még nem voltál román nyomornegyedben, vagy szlovák nyomornegyedben, akkor ne írj hülyeséget.

2015. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akik ezen a képeken vannak a románia műkincsalvilág jeles példányai és azok hozzátartozói.

de ez 0,001%a vagy még annyi se a romániai cigányoknak

2015. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem.


Tehát sajnos nem értelmesen tettem fel a kérdést.

Ez a baj a Magyar emberrel!

Sok ilyet olvasok itt a GYK-n,hogy sokak feltesznek értelmes kérdést,de a válaszadók miért ne direkt nem a megfelelő választ írják.


Feltettem a kérdésem,de sajnos voltam olyan tudatlan,hogy nem egészítetem ki,hogy nem az egész Romániai cigányokra értettem a kérdésem. Persze én miből is gondolhattam volna,hogy Romániában nincsenek mély szegénységben élő cigányok? :)


Ha azt a kérdést tettem volna fel (de nem tettem) hogy miért olyan csórók a Romániai cigányok,akkor 100%-an meg vagyok róla győződve,hogy ezt a választ kaptam volna: Nem minden Román cigány szegény csak az X%-a és csak azok,akik nem akarnak dolgozni a megélhetésükért.


Csak tudnám,hogy az ember miért így van beállítva,hogy sok dologban az ellenekőjét állítja, Pl. a kérdésem.


Vagy Szegény politikusok miért bántják őket. Válasz: Mert mocskos állat mindd!

Következő kérdés: A politikusok szar emberek: Válasz. Magadból indulsz ki? A politikusok is emberek és vannak közöttük jó emberek,ne általánosíts.


Ezt az embert tulajdonságot nem értem.


Feltettem egy kérdést és kaptam is rá válaszokat.


A Romániai cigányok miből gazdagodtak meg?


A válasz. Leírtuk a gondolatainkat,olvasd vissza.

2015. febr. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!