Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan bizonyítsam be, hogy...

Hogyan bizonyítsam be, hogy nincs péniszem?

Figyelt kérdés

Egy barátom azt álmodta, hogy péniszem van, és nem hiszi el, hogy nincs. Be akarom bizonyítani, hogy nincs, de nem szeretnék villantani, fotón, se élőben. Ötletek?

16/L



2015. febr. 8. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Menj inkább tanulj egy kicsit még... A fiúnak meg ajánlom a bioszórákat hogy tudja mi fán terem az alma
2015. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Csak be akar szívatni...
2015. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Így próbál betekintést nyerni a nunádba. Jó úton jár, ahogy elnézem...
2015. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez vajon hány éves korig működik? Mert én is kiprobálnám, hátha az én ismerőseim nem ilyen szemérmesek.
2015. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki azt,hogy biztos azért álmodik farokkal mert egy látens bzi...
2015. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
16 évesen lehetne már több eszed, h ne dőlj be ilyen gyermeteg provokációnak. Am add neki oda a mensis tisztasági betéted amikor éppen mensizel. Értem ez alatt, h a társaságában legyél, mikor kiveszed neki onnan.
2015. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, ha akar tőled valamit ez elég gyenge kezdés, úgyhogy kapja össze magát, mert nagy pofonnak lesz kis gazdája...
2015. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha vársz 18 éves korodig, a kommentelőkkel szívesen megvizsgálunk és kiállítunk egy szakvéleményt.
2015. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mondmeg miaz válasza:
57%
Adom báttya :D
2015. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nyilván nem dőlök be neki. Mondta ő is, hogy tiszteleben tart, és nem kéri, hogy villantsak, de mégia valamit ki kéne találni.

Az egész úg kezdődött, hogy fiúsabb lány vagyok, és az osztályban "faszicsaj"-ként vagyok "nyilvántartva". Ez nem azt jelenti, hogyleszbi vagyok vagy ilyesmi, csak mondjuk szivesebben megyek lézerharcolni a barátommal Valentin napon, mint egy romantikus vacsorára, ilyenek..

2015. febr. 11. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!