Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy bizonyitsam be hogy nem...

Hogy bizonyitsam be hogy nem vagyok leszbi?

Figyelt kérdés
Ma lyukas órába a többiek zenét hallgatak én meg ültem a nyitott ablaknál mert melegem volt tesi után.. pár osztálytársam megkérdezte hogy :xy meleg vagy? (én meg azt értettem hogy meleged van? )mondtam:Persze,nem látszik? erre ők elkezdtek röhögni meg kikiabálták az osztályba hogy leszbi vagyok...mit csináljak hogy higyenek nekem? vagy csak szarjam le őket?
2014. jan. 23. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni, minél jobban próbálod bizonyítani, hogy nem vagy meleg, annál inkább azt fogják gondolni, meg annál jobban fognak rajta röhögni, meg piszkálni vele. Ha nem reagálsz rá, akkor egy idő után unalmas lesz nekik és abbahagyják.
2014. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szard le, mindenki azt gondol amit akar.
2014. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem foglalkozol vele akkor el fogják felejteni pillanatok alatt.

Ha "felveszed", és próbálod bizonygatni, hogy nem is vagy az akkor szépen rajtad fog maradni a dolog.

Ne foglalkozz vele...

2014. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors komikat!:)
2014. jan. 23. 14:01
 5/7 anonim válasza:
Pfff
2014. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szard le őket izomból, az ilyet max 1 nap alatt megunják

(ha meg nem, akkor meg jó nagy bajok vannak odabent)

2014. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.. :D Röhögd ki őket majd húznak még egy darabig aztán elfelejtik..

De lezbinek lenni jobb mint bu..i nak.

Én meg egyszer beszélgetés közbe hajtottam a legyeket.. És két mondat között elegem lett a legyektől hogy nem bírok szabadulni tőlük.. Beszóltam hogy ,bu...i legyek.. Erre jött a válasz ,,Legyél! 2 hétig szivattak ezzel.. Nem kell komolyan venni ők se veszik annak..

2014. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!