Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvelnek a lányok/nők?

Miért nem kedvelnek a lányok/nők?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és egyszerűen nem jövök ki a lányokkal, nőkkel. Inkább fiúkkal vagyok csak jóba. Világ életemben így volt ez. Pedig én próbálok kedves lenni mindenkivel, van bennem számukra valami irritáló? Tudom, erre így látatlanban nagyon nehéz válaszolni, a fő kérdésem az lenne, hogy van-e más nőnemű így, hogy érzi azt, hogy őt valahogy nem kedvelik nőtársai? Esetleg valami tipp, hogy hogyan viselkedjek, miket mondjak, hogy szimpatikus legyek a nők számára?
2015. febr. 10. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, én úgy-ahogy kijövök a korosztályommal (24 év körüliek), van 1-2 ember, akit még barátfélének is mondanék, de azok a lányok, akikkel szorosabb barátságot tudtam volna kialakítani, idővel mind lepattantak az aktuális pasijuk miatt, miközben enm igényeltem volna többet néha egy kis dumálásnál meg időnkénti találkozásánál. Szóval ez se sokkal jobb.

Mit tapasztalsz, hogy viselkednek veled a nők? Miért nem tudsz velük kijönni jobban, hogy reagálnak rád? HA a srácokkal könynbeben megtalálod a hangot, az simánátjöhet úgy a többi csaj számára, hogy mindegyikkel flörtölsz meg teszed az agyad, miközben te csak szimplán elvagy velük és semmi mögöttes tartalom nincs benne.

2015. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt tapasztalom, hogy egy idő után bunkón, flegmán, lenézően viselkednek, meg látom egyszerűen rajtuk, hogy elutasítóan viselkednek velem..hogy nem vagyok szimpatikus nekik..és mindegy hány évesek..

Egyébként igen lehet, hogy van pár akinek szúrja a szemét , hogy pasis barátkozós vagyok és azt gondolja hogy hülye ribi vagyok aki mindenkinek teszi magát..

2015. febr. 10. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem megbántani akarlak, de a pasikkal való barátkozás tényleg úgy jön át, és szerintem a túlnyomó többség tapasztalata az, hogy igazán férfi-nő barátság nincsen, mert az egyik mindig többet akarna a másiknál.

viszont ha te jól kijössz a srácokkla, nincs smemi mögöttes szándék egyikőtök részéről se, akkor tojd le a többi csajt és kész. Az embereket nem fogod tudni megváltoztatin.

2015. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!