Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lányok most komolyan...

Tini lányok most komolyan ennyire fontos a külső, ezért rak minden lány barátzónába, hiába kapokk olyanokat akár szép lányoktól is, hogy kedvelnek meg mindig jókat röhögnek miattam?

Figyelt kérdés
Ez már elég bosszantó, ha annyira bírnak, miért csak barátnak akarnak, miért nem lehetne több is köztünk? Komolyan nem értem ezt a női logikát és már nagyon felb-sz. Persze, ha hű, de helyes lennék még jellemre sem kéne nagyon tarolnom máris járnának velem vagy csak szexelnének velem, szinte biztos vagyok benne.

2014. júl. 10. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne alltalanosits. Tini vagyok es a baratom nem a leghelyeesebb. Sot....
2014. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16 vagyok, nem csúnya lány, de ezekben a menő/helyes/gazdag fiúkban csak csalódtam.
2014. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmi általánosítás, ezek tények úgy látom.
2014. júl. 10. 13:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Enis 16 eves lany vagyok...az utobbi evekben egyre jobban csalodom nemcsak a fiukban de az emberekben is...nyar lezdete elott volt pasim majdnem egy honapig birtuk, helyes volt es ugyan az sportoltuk...de kidobott mondvan neki nem megy a komoly kapcsolat...kerlek...
2014. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pont ez az, inkább helyessel jártok, ez is csak azt igazolja...
2014. júl. 10. 13:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Azzal járnak akikkel akarnak.
2014. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Helló.16 éves vagyok és ugyanazt írtad le amit én is gondolok!Ugyan abba a cipőbe járok!
2014. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 C0r3 ***** válasza:
Ez egyáltalán nem igaz. Én nem nézek ki rosszul, sőt. Viszont mégsem volt igazi barátnőm. (Mondjuk ez azért van, mert ahol lakom kevés ismerősöm van, de ez más kérdés :D) (16F)
2014. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Énis ezt hittem, sok ideig, de lehet még elvétve olyat találni, aki nem ez a fajta. Bár lehet hogy neked is kompromisszumot kell kötnöd, nemhiszem hogy találsz olyan lányt, aki testileg is 10ből 20 pontos, és jellemre is jó.

Ilyenek is vannak, de nagyon elvétve. Viszont az tény, hogy a modell-alkatú lányok között sokkal több az olyan, amit te nem szeretsz. Nem azt mondom, hogy bányarémmel járj, de ha valaki külsőre nem a világ legjobbja, de lelkileg összeilletek, akkor külsőre is tetszeni fog, vagyis én így vagyok vele.

2014. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen, a külső fontos. Te próbálkoztál már olyan lánynál, aki külsőre nem jött be? Az a normális, ha nem, mert természetesen mindenki azt az embert keresi, akihez vonzódik. Te is. Viszont nem csak az lehet vonzó, aki úgy néz ki, mint tinifilmek sztárjai. Tény, hogy nekik egyszerűbben mennek ezek a dolgok, de lépj már túl azon, hogy nem vagy "hű, de helyes". Kevesen azok. Fiúk és lányok között is akad bőven, aki ugyanezzel a gonddal küzd. És akár fair, akár nem, ahelyett, hogy azokat utáljuk, akiknek több extra van az alapcsomagjukban, nekünk gyúrni kell személyiségre és a közeledés formáira. Meg kell találni azt, ami vonzóvá tesz, nem pedig a buta lányokat és a jóképű fiúkat okolni a siketelenségedért. Ha találsz egy nadrágot, egy mosolyt, egy beszólást, ami igazán jól áll neked (persze ezek csak hülye példák), elkezdesz tetszeni magadnak, és akkor előbb utóbb valaki úgy néz majd rád, mint a szépfiúkra (vagy úgyabbul :P)... aztán meg pont olyan gusztustalanul boldog leszel, mint azok, akiket most utálsz :)
2014. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!