Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltok, hogyha...

Ti mit csináltok, hogyha nagyon rossz, nehéz időszakon mentek keresztük? Hogy töltődtök fel/szereztek pozitív gondolatokat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt egy nagyon hosszú, több éves rossz időszakom nemrég.

2 évig depresszió és hirtelen hangulatváltozások, most karácsonykor jutottam el az öngyilkossági kísérletig.

Szerelmi csalódások, iskolai kudarcok után döntöttem úgy hogy végzek magammal.

Nem sikerült.

Aztán 1 hete valami megváltozott bennem hirtelen.

Nem fájnak a régi rossz emlékek, nem fáj semmi.

A tanulást utáltam, mindig 1-es és 2-es között vergődtem, első félévben is, most pedig szinte mindenből 4-5 között vagyok és élvezem a dolgot.

Úgy érzem boldog vagyok egyedül.

2015. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1mond el hogy javitotál:D

Nekemis kell pár 5-ös:D

Viccen kivűl

2015. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekiálltam tanulni :) leülök vagy sétálgatok fel-alá a szobámba és memorizálom az anyagot.

Idáig is próbálkoztam ezzel, csak mostmár érdekel és élvezem a dolgot.

Napi kb. 1,5 óra tanulással vannak jó jegyeim.

2015. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megemelem a D3 vitamin bevitelem ilyenkor.
2015. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Marrom magam meg most mar vagdosom is:/ azt hittem,ha elkezdem vagni magam,leszokom az onmarrasrol, de nem sikerült, szoval mar nem csak a labam heges,hanem a kezem is. Meg nagyon erosen sminkelem magam. Mintha ezzel eltakarnam magam. Rendszeresen sporolok. Nem tudok feltoltodni:/
2016. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!