Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen nő végül is erkölcsös...

Az ilyen nő végül is erkölcsös, vagy erkölcstelen? Más a kifelé mutatott kép, mint a belső? (részletek lent)

Figyelt kérdés

- 30on túl van, biztos háttér szinte a semminek mondható.

- hosszú évek óta tartós párkapcsolatban él.

- elmondása szerint van tartása, nem hagyja magát hülyíteni bárkinek.

- kilépni nem lép ki a kapcsolatából, de közben más férfiak felé kacsintgat. A pasik nagy része kb leszarja miután közli hogy ő bizony tartással teli, ezen persze vérig sértődik. A viselkedésével visszavág nekik úgy, hogy azt a látszatot kelti, hogy bizony őt megkaphatja más pasi, csak pont az adott pasi nem. Olyan pasik miatt csinálja ezt az egészet, akik a szeme előtt kezdenek ki más nőkkel, akikről tudja hogy megcsalják a feleségüket.

Közben elviseli hogy otthon áll a bál, hogy nyakonvágja a pasija (legszélsőségesebb példa csak az ellentétük szemléltetésére.)

- utána játssza a mártírt, hogy ő mennyire szerencsétlen, hogy szemét pasikat fog ki, ilyesmik. Persze ehhez mindig keres egy aktuális marhát aki elviseli a sirámait. Majd később elkezdi az egész hülyeséget elölről, hogy na majd ő megmutatja hogy vele nem packázhat akárki fia borja.


Az ilyen embernek a fejében minden rendben van?



2015. febr. 11. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

"Persze ehhez mindig keres egy aktuális marhát aki elviseli a sirámait."


Felteszem, te is ilyen marha vagy. x)

2015. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem. Külső szemlélő vagyok, aki naponta végignézi azt hogy kivel mit csinál.


De köszi, örülök hogy a tények ismerete nélkül lemarházol! :P

2015. febr. 11. 08:40
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ennek az erkölcshöz kevés köze van, ez egy viselkedésmód, ami inkább a lelkiállapotot tükrözi.
2015. febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ennek nincs köze ahhoz, hogy erkölcsös vagy erkölcstelen.

Gyenge, nem tud kilépni a rossz kapcsolatából, nyilván azért is, mert ahogy írod nincsen biztos háttere. Gondolom, ezért fél, hogy egyedül mi lenne vele. Ezért próbál más férfit keresni közben.

2015. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Az ilyen nő se nem erkölcsös, se nem erkölcstelen, csak gyenge, talán az apja is agresszív volt, elnyomta, nem alakult ki benne, hogy többre tartsa magát, hogy azt érezze, jobbat érdemel ennél, önállótlan, ezért mindig ilyen kapcsolatokba bonyolódik, és függő helyzetbe kerül, bár valahol mélyen érzi, hogy ez nem jó, ezért a kitörési próbálkozások, a flörtölés, de valójában az önállóságtól is fél.

Én erre gondolnék.

2015. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Már miért ne lenne köze az erkölcshöz?

Szerintem ez nagyon erkölcstelen.

2015. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
AZ erkölcs és viselkedés nem egy és ugyanaz. A leírás alapján a kapcsolatból azért kacsingat kifelé, mert nincs biztos háttere, nem elégedett és boldogtalan. Az nem jelenti azt, hogy nem szeretné, ha észrevennék más férfiak. Akkor lenne erkölcstelen, ha megcsalná a párját. Ez pszichológia, valószínűleg az érdeklődés felkeltésével akarja jelezni az aktuális párja felé, hogy ha nem vigyáz más pasit bármikor találhat, mert kelendő. Tartása viszont nincs, mert ha lenne nem hangoztatná, hogy "tartással teli" és nem viselné el a nyakonvágást. Valószínűleg ugyanazt a hibás viselkedési mintát követi, amit esetleg a szüleitől látott. Nem tudom képes lenne-e változni, az 1. lépés az lenne, hogy legyen önbecsülése és válaszson olyat aki midnen szempontból megfelel és ne csak azért legyen vele, mert nincs jobb.
2015. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igaz, nem olvastam végig, nem olvastam, hogy a barátja nyakonvágja. Így más a helyzet, nem tartom erkölcstelenségnek.

Csak hülyeségnek, hogy nem hagyja ott.

2015. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Erkolcstelen.

Es nem attol lesz valaki erkolcsos hogy nem hagyja magat hulyiteni.

2015. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez egy képmutató nő, mint a nők nagy többsége.
2015. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!