Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te szereted magadat?

Te szereted magadat?

Figyelt kérdés
Olyan sokan utálják magukat, önbizalomhiánnyal küzdenek, pedig szeretni kéne magunkat. Ha belegondolunk, olyan sok mindenen keresztülmentünk már mindnyájan, mégis itt vagyunk mindnyájan, tehát erősek vagyunk! :)
2015. febr. 14. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem magam. :3
2015. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene szeretnem magam, ha 25 éven keresztül tudatosította bennem a környezetem, hogy egy vesztes vagyok? Kezdetben apám, aztán a gimnáziumi évfolyamom és tanáraim egy része, végül a fiatal nők.
2015. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Minden szempontból van még hova fejlődnöm, de fogjuk rá, hogy igen.


19/F

2015. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit tudsz te rólam?
2015. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem magam, de senki más nem szeret:-) Sokra megyek vele:-D
2015. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem várhatjuk el, hogy mások szeressenek, ha mi sem szeretjük magunkat. A szomorú, örökké síránkozó embereket kerülik, mert a rosszkedv ragadós.

Szeretem magam, és az életet is!

Pár évvel ezelőtt volt egy súlyos betegségem,rájöttem, nagyon rövid az élet. Mindent megteszek, hogy elégedett, boldog legyek. Néha elég egy napfelkelte, egy szál virág, amit simán megveszek magamnak.

Sokkal több barátom van amióta nem rinyálok, mindennek tudok örülni.

Előtte síránkoztam én is, hogy nincs cipőm, de csak addig amíg nem találkoztam egy féllábú emberrel.

2015. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretem magam és az életet sem.

Nem szoktam siránkozni.

Szeretem a pasim feltétel nélkül, és ő is szeret engem.

Milyen érdekesen vagyok összerakva, igen?

2015. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Többé, kevésbé, bízok magamban inkább, van önbizalmam, nem vagyok csak optimista, sokszor pesszimista, de megtanultam erősnek lenni.
2015. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom szeretem magam! A hibámmal, gyengeségeimmel együtt.

Régebben nem volt így! Az állandó másoknak megfelelni akarás sok időmet, energiámat eltékozolta, mire végre rájöttem hogy éljem az életemet úgy, hogy az számomra szórakoztató és tartalmas legyen.

Ehhez meg kellett ismernem, el kellett fogadnom a saját magam felállított korlátaimat.

Ha valamihez nincs kedvem, akkor azt nem fogom megtenni bármennyire ezt tartja a protokoll. Senkinek a kedvére nem fogok tenni csak azért, hogy az megkedveljen és megszeressen! Elfogadom, ha utálnak mert úgy gondolom : Én sem szeretek mindenkit, tehát nem is várhatom el másoktól, hogy mindenki szeressen! Kifejezetten szeretek saját magam társaságában elidőzni, kedvelem a magányt és gyűlölöm a panaszkodó, unatkozó és a magukat rám tukmáló embereket, akik nem veszik észre,a jelzéseket hogy meddig mehetnek el az irányomba! Bosszú állás, megátkozás egyáltalán nem jellemző rám! Felesleges energia tékozlásnak tartom!Úgy gondolom:

Bármennyire is fontos a beszéd, a cselekvés mindig megelőzi és le is zárja azt!

2015. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Korom és szakmai tapasztalatom ellenére olyan munkát tudnék szerezni, amivel egy életre elég pénzt keressek, hogy sose tudjam elkölteni.

Ugyanakkor egész életemben egyedül voltam. Gyerekként nem tudtam beilleszkedni, mert a többiek érezték, hogy más vagyok. Nem volt választásom. De most van, és tudom is, hogyan tudok beolvadni. Hogyan tegyek úgy, mint mindenki más...és ezt akarom. Nagyon.

Ha felvállalom magam a világ előtt és megmutatom mire vagyok képes, soha nem lesz nyugalmam. Mindig kívülálló maradok, egyedül.

Még rosszabb, hogy nekem kellene meghoznom ezt a döntést.

2015. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!