Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányszor nevettetek úgy...

Hányszor nevettetek úgy istenigazából, hogy már fájt a hasatok? Hány évesen történt ez meg?

Figyelt kérdés
(azt hiszem az ember élete során ez csak párszor fordul elő legalábbis én megtudnám számolni)

2015. febr. 14. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszer még kiskoromban :) azok voltak ám a szép idők! :) akkor még nem tudtam hogy az orbán él!
2015. febr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kétszer egyszer 8és egyszer 10évesen. Az utóbbinál annyira kacagtam hogy úgy fájt a fejem és a gyomrom hogy azt hittem hányni fogok vagy megfulladok...nagyon

Nahyon rossz volt

2015. febr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor. A humorérzék áldás, rengeteg nehéz helyzeten átsegít:-)
2015. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mióta gimis vagyok, hetente legalább egyszer. Barátaimmal elég bolondok vagyunk 😊 18/f
2015. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
rengetegszer nevetek annyira, viszont amikor a könnyem is kicsordult az csak 2x történt meg
2015. febr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 foreveralonepls válasza:

testvéreim, barátaim mellett... sokszor

de tenyleg :D

2015. febr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem nagyon sokszor fordul ez elő...:D Szinte minden nap, gyakran többször is. :D
2015. febr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általánosba rengetegszer szerintem 10-15 alkalom biztosan volt, itt középiskolában, úgy hogy itt vagyok a legvégén, azt kell mondanom talán max. 2 szer. Borítékolható a különbség.
2015. febr. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán 2×. Az egyik 32 évesen történt egy videó hatására. A másik 21 éves lehettem, egy jó poén miatt nevettem egy jót.
2015. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor volt ilyen :)

Mondjuk nekem először a nyakam izmai és a hasam kezdenek el fájni, aztán az arcom :D

Anno annyira sokat nevettünk az osztálytársaimmal, hogy kitaláltuk, hogy osztályozzuk a nevetéseket egy egyszerű 10-es skálán. És hát 10-es erősségű nevetések tényleg ritkábban voltak, de nem tudnám megszámolni, mert évente kb. 4-5-ször is előfordult ilyen :D

2015. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!