Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legutóbbi legbosszan...

Mi volt a legutóbbi legbosszantóbb dolog, amit a kisgyereketek tett? Ami először idegesített, de utána jót nevettetek rajta?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legutóbbi, de igen emlékezetes, amikor a kisfiam megszerezte a telefonomat a kerti asztalról, majd elásta a homokozójában. :)
2014. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vendégségben mondta egyik kisfiúnk, mikor elé tették a húsos tálat: Ennek olyan szaga van, mint a kakinak! Akkor iszonyúan égtem, mert elég feszes lett a hangulat (időseknél voltunk), de hazafelé röhögtünk rajta egyet a férjemmel az autóban (mikor a gyerekek elaludtak).
2014. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kilátó tetején nem akarta megfogni a kezem,mert ő már nagy és nem fél:)Nem akart fényképezkedni, jó morcos a képeke;)5 éves
2014. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem bosszantó, csak kínos volt. Előző nap mi lagziban voltunk, így amikor hazaértünk (babysitter vigyázott a 3 éves fiunkra) elég fáradtak voltunk amikor hajnali 3-kor. A fiam korán kelő volt mindig, így nem ébredtünk fel amikor 6- fél 7-kor felébredt, hanem aludtunk tovább. Ezzel nem is lett volna gond, hiszen a fiam csendben eltud játszani egyedül is, és a németjuhászkutya őrzi nagyon, követi mindenhová. A hiba ott volt, hogy a férjem hajnali 3-kor elfelejtette a bejárati ajtót bezárni, és a fiam fél 7-kor a kutyával átsétált a szomszédba ahol éppen disznóvágás volt. Lenke néni kérdezte a fiamat, hogy hát a szüleid? Hol vannak?

Erre a fiam azt mondta, hogy felmentünk pestre, és egyedül hagytuk Merlinnel.(a kutyával) Majd közölte Lenke nénivel, hogy amíg mi Pesten vagyunk, addig ő segít a disznóvágásban. Olyan 9 óra felé arra ébredtünk, hogy a gyerek hozza nekünk a "reggelit".

2014. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

első fiamnál kb 13-14 hósan,megkaparintotta Apa telefonját és azzal a lendülettel megindult,azt hittük be megy a szobájába és nyomogatja....nem jól gondoltuk!

Már csak azt hallottuk ahogy placcsan valami...a wc-be dobta a telefont!


Kissebbik fiamnál is volt sok ilyen story aki ma 20 hós de akkor írok egy elég friss élményt vele kapcsolatban:most délelött kipakolta a konyhai szekrényemet míg én a szobában pakolásztam,majdnem egy kilónyi örölt kávét szórt ki a földre...hát mit mondjak ez elég bosszantó volt számomra!

2014. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma délelőtt történt,hogy bedagasztottam a fánktésztát,aztán letakartam egy konyharuhával és otthagytam az asztalon.Gondoltam amig megkel a tészta gyorsan elindítok egy mosást.Közben 2 éves kisfiam kiszemelte a tésztát és mire beértem a fürdőszobából az egész tésztát szétkente nem csak az asztalon,hanem a hűtő ajtaján és a padlón.
2014. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 5 éves lányom szokott zavarba hozni időnként.

Nem is olyan régen utaztunk a vonaton, mentünk rokonlátogatásra Debrecenbe. Csak ketten mentünk, a férjem nem tudott velünk jönni reggel, így ő este jött utánunk. A vonaton szembe ült velünk egy fiatal férfi, akit a lányom szinte rögtön letámadott mint egy kikérdező tiszt.

Kifaggatta, hogy hívják, hány éves hol lakik, még a kedvenc színét, mesét is kérdezte. Többször mondom a lányomnak, hogy elég volt, nem illik idegeneket kifaggatni, de a srác (végül is 21 éves alig fiatalabb nálam pár évvel) nem bánta, sőt tök jól elboldogult a lányommal. Majd a lányom a srác mellé ült, és tök komoly arccal tájékoztatta, hogy sajnos nincs szerencséje, mert az anyukája boldog feleség az apukájával. De van egy nénikéje (ő a húgom) aki pontosan megfelelhet neki.

Rögtön félrenyeltem az üdítőt amikor a lányom kerítőnőt alakított 5 évesen. A srác hatalmasat kacagott, én meg vörösödtem.

Elnézést kértem a sráctól, a srác meg poénból mondta, hogy , "már csak pénzt kellett volna kérnie a társkeresési munkáiért. A lányom erre

- Miért mennyi pénzed van???

Na itt süllyedtem....

Este amikor az apjának meséltem mi történt, még másnap is szakadt a röhögéstől..

2014. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5 éves a fiam.

reggel jött be hozzám, szólt, hogy ő már ébren van, de én maradjak még az ágyban, csinál nekem meglepit.

gondoltam miért ne, és rámzárta az ajtót.

pár perc múlva már gyanús volt, úgyhogy meglestem.

teát kiöntötte bögrébe, beleszórt sós kekszet és megszórt kakaóporral. ez lett volna a reggeli kávém :D

reggeli gyanánt pedig bontatlan mogyorót tálkába rakott és tejet öntött rá.


esküszöm azt hittem legóból csinál nekem meglepit mint máskor :D

2014. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!