Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy én vagyok...

Miért van az, hogy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Ha beszélgetek egy ismerősömmel, mindig közbejön olyan téma, amivel kapcsolatosan én őszinte vagyok, őnekik pedig ez nem tetszik. Olyankor kapom azt, hogy "Te hülye vagy", "Te nem vagy normális", "Te még mindig komplett dili vagy". Úgy érzem, egyszerűen nem bírják agyilag felfogni amit mondok és egyszerűbb támadni. Viszont a sok negatív, egybehangzó jelzőtől én kezdem azt érezni, hogy velem van a baj. Egy példát mondok, hosszú lenne mindet felsorolni.


Barátnőm első szerelme kiment Amerikába 3 éve. Barátnőmnek lett volna lehetősége kimennie vele, de inkább itthon maradt. Azóta a fiú 3x hívta. Állta volna a repjegyet is meg minden... Csak nem ment. Lett egy másik barátja, aki úgy bánik vele, mint egy csicskával. Hol azt hallgatom, hogy ez a fiú milyen, hol pedig azt, hogy mennyire hiányzik neki az exe. A sztori a következő: a Valentin napi őrültség rajta is eluralkodott. Elküldte nekem valamelyik nap a következő üzit:

: Szurke otven arnyalata. Holnaptol...14.e valrntin nap. Elegeeeem vaaan.mindenrol lemaradok

Hogy én ezt küldjem el az exének. Mondtam, hogy nem küldöm el. Megsértődött. Megkérdeztem: miért akarod, hogy elküldjem? Jobb lesz neked attól? A válasza: jobb. Gratuláltam neki, aztán hozzátettem, hogy és mi van, ha nem is érdekli? Ha nem fog neki fájni? Plusz egyáltalán miért akarod, hogy neki fájjon? Ha valakit igazán szeretünk vagy szerettünk, annak sose okoznánk fájdalmat...Erre ma is felmerült témaként ez a beszélgetés és valahogy úgy jöttünk ki belőle, hogy összevesztünk. Ezt írta nekem:

Te komolyan nem vagy normalis....rad sem ismerni.

Pedig csak annyi volt, hogy elmondtam neki azt, amit gondolok!

21/l, ő 22/l

(végszóban: elment tegnap megnézni a barátjával A szürke ötven árnyalatát....miközben előtte való nap nekem sírt az exe miatt)


2015. febr. 15. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ő a hülye nem te. állná neki a jegyet és nem megy ki vele? nem normális, neked vn igazad
2015. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát valahogy nálam is ez van ha kimondom a véleményem akkor hülye vagyok és ilyenkor szoktam magamban/félhangosan visszakérdezni "hogy most miért"? Szerintem vagyis én úgy vagyok vele hogy néhány ember mint pl. te is.. máshogy gondolkozunk.. de ebben nem tudom hogy neki miért lett volna jobb ha bántja azt a szegény fiút..
2015. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!