Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai kamaszok tényleg totál...

A mai kamaszok tényleg totál drótagyúak? Vagy én vagyok hülye és maradi? Szerintem nem, de ettől már az agyam eldobom.

Figyelt kérdés

Ismerős 12 éves lánya. Kezében mobil, éjjel nappal a facebookon és hasonló oldalakon lóg. Azzal kel azzal fekszik. Ha nem telefon akkor laptop.


Átjön hozzá a szintén 12 éves barátnője. Minek jön? Dumcsizni.

Na most jön az agyam eldobása.

Átjön a barátnő. Köszön. És ez az egyetlen szó amit mondanak egymásnak. Ott ülnek egymás mellett a fotelban, egymástól 10 cm-re, és csetelnek egymással. Mindkettőnek telefon a kezében, és neten egymással beszélnek miközben ott ülnek egymás mellett. Egy szót se szólnak egymáshoz. Egy szót se.

Majd köszönnek és a barátnő megy haza.

Ha ezek normálisak én nem vagyok az!


2015. febr. 8. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez már nagyon jellemző. Két egykori 20 év körüli iskolatársam pl. nemrég a mekiben járt, dobták fel a képeket facebookra, pedig még ott voltak, és persze egymással beszélgettek az üzenőfalon vagy a fotók alatt, miközben egymás mellett ültek a valóságban. Azt is úgy persze, mintha chat lenne.


Poénkodtak, gondolom nagyon viccesnek gondolták a szitut.

2015. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen. Ez szerintem se normális.
2015. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én kiverném a kezéből a telefont az összes ilyen baromnak aztán bezsuppolnám őket egy magánzárkába és ott max a saját szívverésének a hangja lenne a társa. Ha onnan kijön tán megtanul beszélgetni is.
2015. febr. 8. 20:16
 4/8 piriiiii ***** válasza:
17%
Nem normális szituáció, de Te sem vagy normális, kérdező, EZ EGY GYEREK!
2015. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ez engem is zavar, pedig 22 éves vagyok

volt egy ismerősöm, akivel ha beszélgettél közben mindig facebookozott, engem nagyon zavart, így szép lassan lehagytam a társaságát, nekem nem kell ilyen "barát"

2015. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ettől még a hideg is kirázott, hogy ilyen létezik. pfújh
2015. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugalom! Tényleg idegesítő, de ők ebbe a korba születtek bele. Az okostelefonok és az internet csúcskorába.
2015. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 born2rise válasza:

Ígyvan!

Viszont én is és remélem mások is bízok/bíznak benne, hogy például (nem nagyon képűségből) olyanok, mint én, megtudjuk menteni ezt a nemzedéket.

Vannak céljaim, amikhez egyre közelebb járok, hogy megvalósítsa (nem kis álom, de legyen minnél magasabban a mérce!)

2015. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!