Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja az emberek egy...

Miért gondolja az emberek egy része azt, hogy egy ember csak annyi, amit a facebook profilja alapján látnak?

Figyelt kérdés

Az a típus vagyok, aki nem teszi ki minden mozzanatát a facebookra, képek tekintetében is van profilkép, háttérkép, és ennyi. Max a kutyámról, macskámról van még fent, de az is csak ismerősök számára látható. Mégis volt olyan ismeretlen, aki egy híroldalon betámadott azzal, hogy pl fogalmam sem lehet bizonyos témáról, mert a profilom nem árulkodik arról, hogy közöm van a dologhoz, vagy van tapasztalatom az adott kérdésben...


Kérdezem én... Miért gondolja az emberek egy része azt, hogy amit látnak neten, abból ők úgy megnyilvánulhatnak, mintha ismernének engem, vagy bárki mást? Mit képzel az ilyen ember magáról?



2015. febr. 16. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Van aki azért használja a fb-ot, hogy egy-egy fontos infót megosszon az ismerőseivel, vagy tudjon róla, ha ismerősökkel történik valami. Pl. én.

Van aki ott éli az életét és el sem tudja képzelni, hogy ha te nem írod ki, hogy itt és itt jártál, akkor valóban voltál ott. :)

Én sem írok ki mindent, de az nem azt jelenti, hogy csak az történt meg velem, amit oda kiírtam.

Van akinek fontos, hogy lássák mások, hogy ő hol járt, mit csinált, biztosan van benne olyan is, hogy felvágjon vele, gyűjtse a lájkokat, bizonyítson valakinek.

2015. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen embernek a foskönyvig terjed csak az élete, hát ne bántsd már a lelki nyomorultat... :(
2015. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jobban mondva a tizenévesek egy része.
2015. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem sok kortársam hitt már merevnek vagy prűdnek, csak mert nem rakok fel olyan képeket, ahol részegen fetrengek egy alagútban. (Ilyet nem is szoktam csinálni.) Buliban megkérdezték, hogy én tényleg szeretek társaságba járni, hiszen nincs kint ilyen képem. Szerintem is butaság ez a következtetés.
2015. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!