Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van olyan, aki nagyon...

Más is van olyan, aki nagyon hobbifüggő?

Figyelt kérdés

Ha egyszer rákapok valamire, az teljesen leköti a gondolkodásomat, napi szinten képes vagyok majdnem 100%-ot csak avval foglalkozni. És hiába próbálnám a napi teendőket is elvégezni, azokat nem teljes erőbedobással teszem.

És hát az a baj, ezek nem tartoznak a munkámhoz, és mindig van valami kütyü, műszaki kacat, ami teljesen leköti az agyamat.



2015. febr. 17. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele, csak az én hobbim az írás. Folyamatosan a szereplők és a történet jár a fejemben, magába szippant a világ, amit létrehoztam és képtelen vagyok a valóságra figyelni. Ez elég kellemetlen időnként :D
2015. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem, de valamelyest rám is jellemző. Mindig más az ami épp érdekel.
2015. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok. :) Engem nem zavar, örülök, hogy van valami, ami színesíti az életem, nélküle elég unalmas lenne. :D
2015. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki mindig Tolkient olvas meg Gyűrűk Urát néz. Szerintem ő is hobbitfüggő.
2015. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.. 2 van:

Az egyik a számítógép/játékok. Nem vagyok az a mindenkit osztó, szenvedő multiplayeres kocka, de szükségem van arra, hogy valamit játsszak. Teljesen mindegy, hogy napi hány óra, elég 30 perc is, de ha nem játszom valamit, akkor rosszul érzem magam, unottan. A lényeg az, hogy legyen valami félbehagyva, nem számít hogy hány napig nem ülök le elé, csak tudjam, hogy ha kedvet kapok, akkor legyen mit csinálnom... Néha elég rossz ez.

A második átok, egyben áldás: Zenemuzsika. Méginkább muzsikazene. Az agyam folyamatosan zenéket gyárt, nem létező, önálló produktumokat, amik járnak a fejemben, de nem tudom meghallgatni, mert ugye.. hát nem létezik. És nincs hangszerem, eszközöm, semmim amivel a való életbe tudnám hozni. Idővel szeretném felfegyverezni magamat hangszerekkel (valamilyen szinten tudok énekelni, és gitározni is) és a publikum elé tárni az agymenéseimet.

2015. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!