Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt lusta emberek?...

Vannak itt lusta emberek? Milyen vicces dolgokat "követtetek el" lustaságból?

Figyelt kérdés
:))

2015. febr. 20. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Beállítottam az ébresztőt fel hétre, felkeltem, de volt meg idő amikor elkeszultem ezert ruhástól lefeküdtem a kanapéra. Azt hittem két percet aludtam, de amikor raneztem az órára.. Negyed tiz :D az első kez orarol sikeresen lekéstem. Sőt, az ebedeltetos tanárnak délben jo reggelt kivantam.


Egyszer a busszal hat megállóval tulmentem a céltól, mert lusta voltam felalni a székről. Tudtam hogy tulmentem de nem igazan izgatott. Akkor mar annal inkabb amikor vissza kellett volna sétálni, ugyhogy inkabb megvártam a következő buszt, ami visszafele megy.


Még a büfékg elmenni is lusta vagyok, ami viszont nyereséges dolog, mert megmarad a pénzem.


Leckét írni olyan bajos. Nem az hogy buta vagyok vagy valami, 4-5 között van az atlagom, de nem latom ertelmet megirni a hazit, de meg annak sem, hogy a suliba lemasoljam valakirol. A piros es a kék tollamban kocsereltem a tintát, ugyhogy egyszeruen megírom javitasnal a pirosnak tűnő tollammal.


Nem valami viccesek, de most nem jut tobb eszembe. Nagyon lusta vagyok velem nagyon sok ilyen dolog történik. Ebből a négyből harom meg is tortent ma velem..

2015. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok, még ami ma történt: Hétfőn bentfelejtettem a suliban a matekkonyvem, es nem is igazan hiányzott. Ugysem igazan szoktam tanulni, inkabb valami nyugisabb elfoglaltságot keresek, mint mondjuk a tavolbanezes. A csillagokat is nagyon szeretem bámulni, de sajnos azt csak este lehet, akkor meg mar altalaban alszom. Igy Napközben megelégszem a felhőkkel. Na de a lenyeg, hogy egyaltalan nem tunt fel hogy nincs nalam a matekkonyvem, mert nem nagyon szoktuk hasznalni, altalaban csak hazit adnak fel benne. Pedig a tanar minden nap megkérdezte kie az a bizonyos matekkonyv, ami hétfő ota az asztalán van. Erre a kérdésre nem is igazan figyeltem fel, most is csak azert, mert a tanar nem tudta elképzelni, hogy valakinek nem hianyzik ez a konyv az osztályból, parancsot adott , hogy akinek mondja a nevet az mutassa fel a matekkonyvét. Amikor én jottem:

- xy!

- őő igen?

- a matekkonyved?

- mi van vele?

- hol van ?!

- nem tom.

- nem ez az veletlenul? - kisetalok, ranezek a könyvre, majd kijelentem hogy de, ez az én nagyon hiányolt matekkonyvem, es ezt onnan tudom, mert a borítóján van tollal egy halvány vonalka. Nagyon bosszantó tud lenni amikor kiröhög az osztály..

2015. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!