Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meztelenül mások előtt, ezzel...

Meztelenül mások előtt, ezzel kapcsolatos cikis, kellemetlen vagy vicces élményed volt már?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Öltöztem egy másik szobában 11 évesen akkor jött hozzánk a bátyjámnak a haverja és mivel az ajtóm résnyire volt nyitva pont elment az ajtóm előtt így benyitott de pont háttal voltam és nem volt rajtam melltartó majd mondta hogy helló én meg hátrafordulok de elötte a ruhát magam elé rakva mondom hogy heló de nem takart el a ruha teljesen az egyik mellem kilatszott es rohogott :( xD
2014. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

20 évesen nyilvános tusolóban önkielégítettem és benyitott egy ismerős srác. Le is kókadtam nyomban.


37/f

2014. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
el mentem félre pisilni hogy nem lát senki erre lebuktam sokan meglátták lányok
2014. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
86%
14-15 eves lehettem mikor ismerosokkel elmentunk kirandulni. hoooosszuuu tura volt es ilyenkor ugye elofordul h sz embert elszolitja a kotelesseg... igy hat egy felreesonek tuno helyen legugoltam es... hat ize... inteztem volna a dolgom amikor elhuzott mellettem nehany biciklista :D akkor derult ki h olyannyira felreeso helyet kerestem mignem egy masik turistauttol kb ket meterre sikerul pisilnem :D nagyon cikis volt :D
2014. júl. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

kb. 2 éve történt, egyik este fürödtem a kádban, jó sok habbal ahogy szoktam. Kis idő múlva bejött bátyám valamiért, szöszmötölt, odajött, beszélgettünk pár mondatot. Aztán mikor kiment, akkor vettem észre, hogy a vízben a hab már részben eltünt, és pont a lábam között nem volt hab, teljesen látszott minden. Kínosan éreztem magam h úristen, végig belátott a lábam közé.

16/L

2014. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem baj, 5-ös. Kiverte és kész. :)
2014. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Húúúh hát velem is volt egyszer egy ilyen méghozzá olyan kellemetlen volt az egész hogy még most is belegondolva vörösödik a fejem de már röhögök rajta és leírom így névtelenül nagyon szívesen, de ez nem csak nekem volt ciki így végül ketten vagyunk ezzel akinek ég emiatt a feje de az illető most nincs itt :P


Szóval tavaly augusztus közepén volt hogy baráti társasággal, fiúk, lányok vegyesen elmentünk nyaralni p napra a Balatonra egy ismerősünk házába voltunk. Na most volt a baráti társaságunkba egy kedves srác aki félénk, olyan helyes mackós típus de ugyanakkor kemény is tud lenni sőt nem is akármilyen. Na szóval velük voltunk lent a srác fülig szerelmes volt belém bár nem vallotta be akkor még de tudtam jól mi a helyzet mert lehetett látni rajta akkor udvarolt nekem nagyon. Nekem is bejött a srác valamiért de nem voltam akkor még belé szerelmes.


Na szóval együtt voltunk lent, buliztunk, iszogattak a többiek. A srác nem ivott alkoholt mert autóval volt és ő másnap korán reggel már indult haza mert nem engedték el szabira és hogy betudjon érni délutánra dolgozni. Én sem ittam mert én gyógyszert szedek és nem ihatok alkoholt rá.


Az egész történet ott kezdődött hogy a barátaink éjfélkor már volt bennük valami és elmentek egy közeli szórakozóhelyre, a srác már nem akart velük menni hogy kitudja magát aludni. Én meg egyik barátnőm sem mentünk mert a barátnőm már annyira kiütötte magát hogy inkább lefeküdt aludni én meg alapból nem akartam menni.


Szóval hárman voltunk ott, azt hittem hogy a srác már alszik mivel megbeszéltük hogy ő megy először lezuhanyozni hogy minél előbb letudjon dőlni aludni. Na szóval én akkor gyanútlanul bemegyek a fürdőbe látom hogy ég a villany de csend volt bent így levetkőztem és gondoltam hogy akkor még gyors leülök wc-zni egyet akkor a srác hirtelen kimászik a zuhanyzóból és elkezd úgy egyszál törölközőbe a derekán fogat mosni. A zuhanykabin a wc mellett volt és csak egy elválasztó fal volt ott, ajtó nem így totál oda lehetett látni ha picit oldalra fordul még jó hogy nem volt akkora a tükör hogy a srác odalásson. Bár a srác elég sokat szöszmötölt ott így halkan gondoltam besurranok a kabinba és ott történt a aj hogy nagyon vizes volt a kő és gyorsan akartam lépni de akkor hirtelen megcsúsztam és el sikítottam magam, a srác annyira megijedt hogy oldalraugrott ijedtében és látta hogy ott bénázok már esés szélén voltam gyors elkapott engem törölköző le is esett róla, meg én egyszáll semmibe voltam így kb mindketten fenékre estünk a srác oldalról elkapott és vele szembe voltam ő a falrészre esett és úgy csúszott a földre a srác meg közbe fogott engem vagy nem tudom és én is estem felé olyan szinten hogy egymásra estünk a földre XDDDD és hát elég furcsa póz volt mert mindketten vörösödtünk és szinte teljesen egymáshoz tapadtunk ekkor úgy elkezdtünk nevetni hogy el is feledkeztünk magunkról és egymást ölelgettük erre a barátnőm benyitott hozzánk mert csak egy kiabálást hallott és meglátott minket úgy, ráadásul még pár srác is visszajött valamiért és ők is benéztek oda és hát elég ciki volt ahogyan megláttak minket. Főleg hogy a srác fülig belém volt zúgva így neki még egy jó napja is volt, aztán utána már nem is szégyenkeztünk egymás előtt, a srác sajnos összekente magát mert néhány sáros ruha is ott volt a szennyesbe ami kiborult és tiszta sár lett minden főleg a háta, így hát ha már úgy is láttuk egymást meztelenül így nagy röhögcsélés közepette már nem mertünk kimenni így akkor megmostam a srác hátát XD Bár utána röhögve kiment ameddig én zuhanyoztam és kétnapig szinte nem is beszéltünk XD Majd amikor már mi is hazaérkeztünk akkor utoljára kibeszéltek minket előttünk mi ketten meg égtünk ezerrel, de aztán ezaz alkalom a srácnak kifejezetten jóvolt mert összehozott minket :D Bár nem vot hosszú kapcsolat mert februárba szakítottunk :( de ez mai napig egy közös emlék marad számunkra :)

2014. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
7es sztori elég ismerős, már olvastam több helyen, bár kicsit átírva.
2014. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
82%
saját élményre nem emlékszem, de a barátnőm osztálykiránduláson(4.-ben) zuhanyozott, és az ablak nyitva volt, és a fiúk hát egész idő alatt bámulták
2014. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Még gimis koromban osztálykiránduláson a Gemenci erdőnél hajókáztunk a nagy melegben. A kapitány leállította a hajót és közölte: itt lehet fürödni! Mivel erre nem számított senki, fürdőruha nem volt nálunk. Az osztályfőnök feltalálta magát, és mondta: fiúk balra, lányok jobbra! Ki-ki a ruházatát a fedélzeten hagyva, az intim részeit takargatva beugrott a vízbe. A vízben aztán már keveredtünk. Nagyon kellemes volt úszni és egyben izgató is, hogy mindenki meztelen, bár a másiknak jobbára csak a fejét látta. Ám, amikor vissza kellett menni a hajóra, derült ki, hogy csak egy hágcsó van! Azon pedig nem tudsz úgy mászni, hogy takargatod magadat! Akkor ott bemutatkozott az osztályból mindenki egymásnak teljesen őszintén és kendőzetlenül! Az osztályfőnök elég zavarba került! :-)
2014. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!