Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nincs nagy tepsi (4,3-tól...

Ha nincs nagy tepsi (4,3-tól felfele kb) nagy telód már cink vagy a mai világban?

Figyelt kérdés
Sok kis tini nyomréknak megveszik részletre a 100 ezer ft-os telefonokat, ez a divat?

2015. febr. 21. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Divat, de inkább aza cink, ha valaki ezt nézi, hogy milyen telód van.

Felszínes divatmajmolás csúcsa.

2015. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát inkább 5-től fölfelé. Alatta egy senki vagy.
2015. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De azok miért senkik? :D :)


Most attól nem vagy gazdagabb. Divatmajomlás ja. igen első kommentáló.


Én azért sem veszek nagyobb telót,ami "tepsi" mert nem fér el értelmesen a farmermeben sem. Ha elejtem nuku..és szervíz stb...


Én inkáb fordítva vagyok. Azokat nézem le,akik a méretet+márkát nézik. Szerintem nem gáz,ha az embernek 3,3-as a telja. És akkor mi van?


Nem senki vagy,ha nincs "nagy" telód,hanem anyucék pici elkényesztett előfizus kis szardarabja sztem,de senki ne vegye magára. :D

2015. febr. 21. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Tini vagy?

Én sz arok ilyenbe. És a többi felnőtt is.

24n

Egyébként okos telefonom van, de nem azért mert menőzök vele, hanem mert szeretem és ki is használom.

Azt nem tudom hány colos, szerintem kisebb, mint amit írsz. Direkt nem akartam nagyot.....

2015. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valaki szemében az, valaki szemében nem az. A lényeg, hogy te mit gondolsz!
2015. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy zéró leszel. A tinitársadalom kiközösít, megaláz, megver, kapcsolataid nem lesznek. Mentális problémáid lesznek, sikertelenség, alkohol, cigaretta (janem, az is menő) lecsúszás a részed. MAjd dobunk egy százast a téren. És egy mobilon múlott. Majd rágódj ezen az újságba takarózva.
2015. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a divat. Ez van. Persze egyik ilyen tini sem gondol bele abba, hogy azt amivel ő annyira menő annak a részleteit a szülei nyögik havonta. És igen nyögik, mert a látszat sokszor fontosabb és ott is 100 ezres telefon van, ahol nem is futja rá.

A vicc az egészben az, hogy tégla méretű telefonokat lehet venni harmad annyiért, mint a divat telefonokat és ugyanazt tudják, ugyanaz van benne, mint a márkás verzióban, de ugye az nem jó, mert nincs a hátlapján, hogy ******.

2015. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon gáz ez a telománia,mega face mánia,meg ilyenek,a visszafogott olcsóbb,de strapabíró sima telo sokkal királyabb,mint az a sok lapos hulladék.Mi a fenének pl.face a telora?Sok idiota zombiként él,nem is tud semmit a retmészetes életről,csak a képernyőből áll az életük,az utcán,otthon,és mindenhol.

Szerintem ponthogy a régebbi,de megbecsült,szolíd,elegáns cuccok a menők,lehet az bármi.Egy ilyen tepsiteló gyártási anyagértéke kb.pár ezer Ft.,fröccsöntött műanyag tömegszemét,a sok fogyatékos pedig 100ezret ad érte,hát ez a ciki!

:D

2015. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!