Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem szeretnek olvasni!...

Akik nem szeretnek olvasni! Miért nem szerettek?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akiket megszólítottam, nem vitát akarok szítani, így mások válasza most nem érdekel, akik megmondják, hogy a sok buta ember mért nem szeret olvasni, bezzeg ő. Azok válaszoljanak, akiket érint. Köszönöm.
2015. febr. 23. 04:39
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem kiderült, hogy évekig rossz volt a szemüvegem, addig utáltam olvasni... Egyébként betüfüggő vagyok
2015. febr. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit. Regényeket? Mert unalmasak, időigényesek és nem kötnek le egyszerűen.


Ettől függetlenül nem érzem magam butábbnak a többi embernél, sőt. Rengeteg időt töltök a neten azzal, hogy cikkeket olvasok és így bővül a tudásom.

2015. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat. Első, azért ez érdekes, ilyet még nem is hallottam.


Várok még válaszokat.

2015. febr. 23. 11:54
 4/8 anonim válasza:
röviden? az iskola tett róla, hogy így legyen és időbe telt míg ezen túl tudtam lépni. Egyébként engem is inkább az olyan könyvek érdekelnek amivel a tudásom bővítem, regényeket ritkábban olvasok.
2015. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam odakoncentrálni a könyvre,és a benne írtakra,mindig más fele járt az eszem,azon vettem észre magam,hogy fogalmam se volt,hogy mit olvastam addig.

Engem személy szerint mindig a műszaki manuális tevékenységek,munkák érdekeltek,kisgyermekkoromban is,és most is.

45 F

2015. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tiszteletben tartom a véleményeket, de ezzel vitatkoznom kell:


"az iskola tett róla"


Sok olyan ismerősöm van, aki utálja a kötelezőket, de azon kívül nagyon sokat olvas. Hogy lehet, hogy az ő kedvüket nem vette el az iskola?

2015. febr. 23. 21:25
 7/8 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok. A kötelezőkhöz, valahogy semmi kedvem sincs. Viszont ha magamtól állok neki elolvasni akár 8-900 oldalas könyveket (Pl.:Harry Potter) szívesen elolvasom.
2017. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2017. jún. 23. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!