Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék olvasni, mert...

Szeretnék olvasni, mert rájöttem hogy megnyugtat. De nagyon kevés könyv köt le. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ezt a megnyugtató, kikapcsoló hatást csak és kizárólag a hagyományos, azaz papír alapú könyvek lapozgatása során éreztem. Ezért aztán jópár könyvbe belefogtam már, de nagyon kevés kivételtől eltekintve keveset fejeztem be, mert unalmas volt. Hogy találhatnám meg a nekem való könyveket?
2015. febr. 8. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem mi fogjuk ki találni :) Minden műfajnak meg vannak a legjobb könyvei, ezekbe olvass bele..

többnyire milyen könyveket olvasol? melyek voltak ezek a kivételek amik tetszettek, miről szóltak, milyen műfajúak?

2015. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha voltak olyan könyvek, amelyek tetszettek, keress hozzájuk hasonlókat. Pl. ugyanattól az írótól, vagy ugyanabból a sorozatból, és a kiadónak is érdemes megnézni a kínálatát. A moly.hu-n is kereshetsz könyveket, akár amit az oldal kiad hasonlónak, akár megkérdezed, mit ajánlanának. Utóbbit megteheted itt is, vagy élőben, szülőktől, barátoktól, könyvtárostól, könyvesbolti eladóktól is lehet tippeket szerezni. :)
2015. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
segítene ha leírnád, mik azok, amiket befejeztél...
2015. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már nem igazán emlékszem rájuk. Legutóbb amit olvastam, és tetszett az William P. Young - A Viskó c.könyve volt.

Vagy szintén tetszett a Mennyei Prófécia c.könyv.

Nemrég olvastam el Wass Albert Átoksori Kísértetek című könyvét is.

Egyszer Rejtő Jenő könyveket is javasoltak, de még nem olvastam őket.

2015. febr. 9. 22:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe még a Robin Cook könyvek is jók voltak pl.
2015. febr. 9. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szabó Magdát vagy Rejtőt ajánlok
2015. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha Robin Cook bejött akkor Dean R. Koontz könyvei közt is találhatsz mgadnak valókat.
2015. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!