Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagyok átlagos?

Mennyire vagyok átlagos?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok és lány.Szeretek olvasni,ifjúsági regényeket,mangákat. Szeretek rajzolni,sportolni. Szeretem az állatokat és a családomat. Sok barátom van,az egész iskolával jóba vagyok. Kitűnő tanuló vagyok. Van facebookom,fuvolázok,gitározok,festek. Szinte minden nap számítógépezek. Van okostelefonom. Minden féle zenét szeretek,nincs kedvenc bandám vagy énekesem akiért megőrülnék,sok bandát kedvelek,de nincs olyan banda amelyiknek minden zenéjüket szeretném,általába egy bandától/énekestől csak 1-2- számot. Átlagosan öltözködöm. A szüleimnek van pénzük,persze nem vagyunk gazdagok. Annyi van,amennyi pont elég a kényelmes megélhetésre. Apukám Németországban dolgozik,anyukámmal élek. Van egy kutyám és 2 papagájom,imádom az állatokat. Nem sminkelem magam,max. egy kis szájfény és szempillaspirál. A jövőmet tekintve továbbra is sokat szeretnék tanulni és egyetemre menni. Egy jól fizető munkahelyen szeretnék dolgozni. Jogász vagy újságíró szeretnék lenni. Esetleg orvos. Általában sokat mosolygok és beszélek. A barátnőm azt mondta átlagos vagyok és koravén. Ti mit gondoltok,mennyire vagyok átlagos?És szerintetek hány éves vagyok?

2015. febr. 26. 18:10
 1/5 anonim válasza:
szerintem te egy sokoldalú lány vagy,sok minden éredekel, én szerintem nem sok ilyen lány van aki ennyi mindenhez ért, éppen ezért szerintem emiatt egy kicsit eltérsz az átlagtól, ami persze egyáltalán nem baj, mert én szerintem azok az érdekes emberek, akikben van valami különleges és valami nem átlagos, szerintem te így vagy jól :) és én 16-17-nek tippellek
2015. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. nem vagy átlag

2. 14-16

2015. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó képzelőerőd van. A valóságban viszont visszafogod magad. 16 évesnek tippellek.
2015. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy átlagos, sőt kifejezetten becsülendő, hogy tudsz értelmesen írni, szeretsz olvasni és sportolni, vannak ambícióid. A barátnődnek nincs igaza, attól, hogy még valaki jó tanuló és érett gondolkodású, nem koravén. 15 évesre tippellek.
2015. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 éves lehetsz, és igen, szerintem átlagos vagy, de tényleg pluszpont, amiért tudsz helyesen írni, egy-két hibát leszámítva.
2015. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!