Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne tartósan...

Hogyan lehetne tartósan megnövelni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fajta inger ért mostanában ami eléggé elszívta az önbizalmamat.

Pl.:Hogy egyáltalán nem jövök be egyetlen lánynak se,meg hogy nem tudok olyat mint amit mondjuk a haverjaim tudnak.

Kicsit elnyomottnak érzem magam amikor hallom hogy megint mit vettek a haverjaim és hogy mivel játszanak és milyen izmos gépük van meg ilyenek. Ezektől az ingerektől teljesen elszontyolodok és kedvetlen napjaim lesznek...

Előre köszönök minden értelmes kérdést.


2015. márc. 1. 00:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Akarom mondani választ :D
2015. márc. 1. 00:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert van az h mostanaban nem talalni onbizalom ittas ferfiakat?
2015. márc. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Férfi? 15/F

Én még nem mondhatom teljesen annak magamat.

Mellesleg tudok mondani okot.

Például a csajozásnál.

Nekem például tetszett egy lány,akinek nagyon jó volt a személyisége és kivülről sem volt rossz.De mint tudjuk elöjőn az a séma mint ami szokott.Neki a focista semmirekellő kell,aki nem tud mit kezdeni vele mert nem volt még barátnője vagy egyéb.

Így a hozzám hasonló fiúknak az esély szó olyan ritka mint a fehér holló.

Meg ez hogy valakinek jobb cucca van mint nekem és ezért nem vagyok tele önbizalommal.Édesanyám megpróbál mindent venni amit kiejtek a számon de sajnos nincs lehetőség rá.Szeretném kicsit magam rendezni a dolgokat csak nincsen kiugrási lehetőségem,meg elég önbizalmam ahhoz hogy történjen is valami.

2015. márc. 1. 02:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg őszintén nincsen olyan ember akivel kibeszélhetném az ilyen dolgaimat,mert mindenki a saját dolgával van elfoglalva.Bár lehet hogy én vagyok a rossz.Félreértés ne essék vannak barátaim meg tök fasza,csak olyanok akit érdekelnek a dolgaim,olyan nincs
2015. márc. 1. 02:09
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor ők nem igazi barátok, sajnálom. keress olyan embereket, akik tényleg azok. az a baj a 15 éves lányokkal, h elég elvakultak, de hidd el, jönni fog majd valaki, akinek te leszel a legjobb, csak maradj kedves, mosolyogj sokat. a legtöbb normális lány erre vágyik.

és szerintem találj magadnak valami olyan elfoglaltságot/hobbit, amivel ellehetsz, tényleg érdekel, és nehogy azt hidd, h akkor vagy jófej, ha neked is olyan géped van, vagy olyan ruháid stb. csak legyél önmagad.

2015. márc. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Ez feldobta a kedvemet és remélem így is lesz ahogy mondod! :)

(Ment a zöld ujj :))

2015. márc. 1. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!