Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám megnövelni az...

Hogyan tudnám megnövelni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Már olyan szinten nem hiszek magamban, hogy kételkedem abban, hogy képes vagyok rendes összeget fizetni egy eladónak a boltban, vagy nem hiszem el, hogy képes vagyok megtanulni egy tíz soros szöveget. :S Tudom, hogy ez nem normális. Hogyan javíthatnék a helyzetemen?

14/L


2011. ápr. 12. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz életkorban vagy. Ilyenkor természetes, hogy az ember elveszettnek érzi magát. Már nem vagy gyerek, de még nem vagy felnőtt sem.

Később ez sokkal könnyebb lesz.


Általában segít megerősíteni az önbizalmat a sportolás, és az elegánsabb, igényes öltözködés.

2011. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj én is így voltam vele, majdnem összef*stam magam az utcán.

Nekem a harcművészetek tanulása segített, neked is ajánlom konkrétan bármelyik sportot.

2011. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress olyan szabadidős tevékenységet, amiben jó vagy, amivel növelheted az önbizalmad.Öltözködj csinosabban és mosolyogj többet, keresd mások társaságát, így nem fogsz "félni" az emberektől, helyzetektől.
2011. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!