Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért élvezik,...

Neeky89 kérdése:

Egyes emberek miért élvezik, hogy itt leszólhatnak, megalázhatnak másokat?

Figyelt kérdés
Nem értem meg,hogy azok az emberek,mint gondolnak,akik gusztustalan módon reagálnak az emberek kérdéseire. Holott ezek a kérdező emberek segítségre várnak,nem megvetésre(még ha idétlennek vagy nevetségesnek tűnik a kérdés) tudok konkrét embert mondani,aki több helyen is csak primitív, sértő válaszokat tud adni. Miért jó ez nekik????

2015. márc. 1. 05:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Talan azert mert ok belul gyengebbek es igy probaljak ellen sulyozni, hogy masokat akarnak lealacsonyitani, igy majd ok tunnek okosabbnak..

Sajnos a valo eletben is vannak ilyen emberek.

2015. márc. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy unatkoznak..az ilyeneket figyelmen kívül kell hagyni :)
2015. márc. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: unalmas az életük,és így próbálják meg kompenzálni. (szerintem)
2015. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki nyomorult,az kevésbé érzi magát annak,ha másokat is azzá tesz. Illetve a számítógép mögül könnyű ugatni, az ilyeneket általában a való életben megalázzák, ott velük szemben szokták ezt a hangnemet megütni. Legalábbis én ezzel nyugtatom magam :)
2015. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
rengeteg olyan kérdező van aki valamit rosszul tud (gondol), és még sokadik elmagyarázás, példa, bizonyíték hatására is ugyanazt a marhaságot szajkózza. Hadd ne legyen kedvem már jópofizni az ilyen hülyékkel...
2015. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bőven vannak, akik nem segítség miatt kérdeznek, hanem önigazolást várnak, sajnáltatják magukat, direkt értetlenkednek, átlátszó kamukérdéseket írnak ki, hisztiznek ha rávilágítasz, hogy nem az ő szempontjuk az egyetlen... az ilyennek még jót is tesz, ha valaki helyreteszi őket.


Az unalom témához meg csak annyit, hogy mind unalmunkban járunk ide... az is, aki beszólogat, no de az is, aki "normálisan" válaszol és az is, aki kérdez. Nyilván nem két agyműtét között jönnek a professzorok Gyakorikérdéseket böngészni. Unatkozunk, hát itt lebzselünk egy órácskát, aztán majd történik valami, ami érdekesebb, mint itt lenni.

2015. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem őket, amikor a nyolcezredik meg fog e jönni, mivel lehet eltolni a menstruációt, elég nagy e a farkam, van e helyi fogyás, x kajától hányni fogok kérdés jön.
2015. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!