Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy védjem meg magam, ha már...

Hogy védjem meg magam, ha már nincs mivel?

Figyelt kérdés
Ha megértés,kapcsolatok nincsennek,azaz nem rajtam múlt,bizalom már nincs,se hit,se remény,se sikerek,sose voltak,se együttérzés,se támasz,se önbizalom már,menjek el ebből a világból?

2015. márc. 1. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Kivel szemben szeretnéd megvédeni magad? Hol?

Iskola? Munkahely? Szülők? Gyerekek? Párkapcsolat?

2015. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem, ha gondolod majd támogatjuk egymást :)
2015. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

az nem mogoldás, az menekülés, ha elakarsz menni ebböl a világból. ha semmilyen irányból nem kapod meg ezeket, akkor valószínűleg a te magatartásodon kell változtatni.

a lényeg, hogy ne add fel! :)

2015. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mindennel és mindenkivel az életben...

Az emberekkel..sosem gondoltam volna hogy egyszer idejutok,hogy már önbizalmam sem lesz sikerült annyiszor földre kerülni,és mindent elveszíteni,hogy már nincs tovább,pedig én küzdenék,de moccani sem bírok..mindenkitől,mindenhol a gonoszság,átverés,földreküldés...


Köszönöm a válaszokat,utolsó írok!

2015. márc. 1. 15:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy velem lenne a gond,ha szeretni akarok,segítek ahol tudok,folyton lerakom a hibáim,vagy keresem az építő dolgokat az életemben,ha barátkozom ha türelmes,megértő vagyok.
2015. márc. 1. 15:38
 6/9 anonim válasza:

csak egy ötlet volt. :)

de az emberek ilyenek.. lassan mindenki elveszíti a "pozitív" oldalát..

mások miatt soha ne akarj "elmenni ebből a Világból" senki nem érdemli meg, hogy akár ez eszedbe is jusson miatta..

2015. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. márc. 1. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:
keress 1 olyan embert akiben megbízhatsz.
2015. ápr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rossz környezetben mozogsz. Változtass!!!! Keress új közeget magadnak!


Fogj bele valami újba, ismerj meg valami mást, amit eddig nem. Hátha sikerélmény ér benne. Ezáltal önbizalmad. Önbizalomból pedig erő, és pozitív kisugárzás.


Mindenki életében vannak kemény, rossz időszakok. Azután mindig jó jön... fel a fejjel :)

2015. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!