Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kérem valaki segítsen? Elég...

Kérem valaki segítsen? Elég Zavaró.

Figyelt kérdés

Sziasztok , 17 éves srác vagyok régebben tök jól elvoltam az emberekkel, tudtam beszélgetni mindenféléről meg minden..

vagy már 2-3 éve kevesebbet beszélek aztán már volt mikor egy társaságban nem is szólaltm meg , csak figyeltem és mikor a többiek is röhögtek én is így tettem kényszerből.

A buszon is tökre vörös mindig a fejem , nagyokat nyelek , olyan mintha zavarba lennék vagy nem is tudom.

Sőt mostanában nem is járok sehova mert már nem is nagyon hívnak (gondolom mert mindig kuka vagyok).

Mondjatok technikákat hogyan lehetne ezeket a szörnyű tulajdonságokat legyőzni. Újra "a régi" akarok lenni :).

Előre is köszi szépen.



2015. márc. 1. 16:42
 1/10 Nemdetalánbiztos ***** válasza:

Érdekes, hogy mennyien hiszik azt, hogy erre van kidolgozott 100%-ban jól működő technika.

Ez hosszú ideig is eltarthat míg újra nyitottabb leszel(akár hónapok, évek).

Amúgy ezt úgy tudod a legjobban, ha elkezdesz beszélni emberekkel és szép lassan majd elmúlik ez a zárkózottság.

Meg még millió dolog van ami segíthet. De szinte mindenkire egyénileg eltérő megoldás van az efféle problémára.

2015. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösz szépen , igazán rendes vagy
2015. márc. 1. 16:49
 3/10 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Ezt most ironikusan kéne értelmeznem?
2015. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én megköszöntem, az már a te dolgod.
2015. márc. 1. 17:05
 5/10 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Úgy látszik a saját hibádból nem tudsz beszélgetni másokkal.
2015. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak is az én hibám ezt jól látod.
2015. márc. 1. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Ironikusan megköszönni valamit valakinek olyan, mint elküldeni az anyjába.

Egyetértek az elsővel az tanácsával és a megfigyelésével kapcsolatban is.

2015. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzetet, mert én is ugyanígy voltam. Régebben egy napom 70%át a társaság töltötte ki. 6-8 fős csapat. Nyáron volt, hogy 20-an voltunk. Akkor még én is beszéltem meg hülyéskedtem, de aztán valamiért elkezdtem én is csöndesebb lenni. A végén már én is "kuka" voltam. Fent ültünk 6-an az egyik haveromnál iszogattunk mindenki nevetgélt meg beszélgetett én meg csak ültem és néztem őket, hogy mit csinálnak meg hallgattam, hogy miről beszélgetnek, de nem tudtam semmit hozzá fűzni a témához. Kicsit kellemetlenül éreztem magam és inkább hazamentem. Aztán egyre többször volt ez a helyzet és végül mostanában szinte egésznap itthon ülök. Nem keresnek. Egy-két emberrel találkozgatok, de csak úgy ha ketten vagyunk. Mert akkor minden figyelmem rá összpontosul és így tudunk értelmesen beszélgetni. De ha többen vagyunk olyankor úgy érzem, mintha háttérbe szorultam volna és tök feleslegesen vagyok ott. Nemtudom ez miért van. Nemtudok választ adni a kérdésedre, de ezt leírtam, hogy tudd, mással is van ilyen...
2015. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lehet,hogy szeretsz a figyelem kozeppontjaban lenni. Ne erts felre nem itellek el!! Velem is hasonlo a helyzet csak nem ennyire. Foleg akkor ha uj emerekkel vagyok korbeveve akkor en is csak hallgatok,de meg esik hogy a baratok koreben is ez a helyzet. Azt vettem magamon eszre,hogy szeretem bizonyos szituaciokba ha ram figyelnek es utalom magam ez miatt. Persze igyekszem ezen valtoztatni. Lehet hogy ez az oka a gondjaidnak vagy csak siman ilyen idoszakod van. Az is meglehet hogy egy trauma miatt lettel ilyen,de az mar spekulacio es maganugy is. Remelem segittetem valamit.
2015. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bulizz. Beszelgess csajokkal. Onbizalom novelo meg minden.
2018. júl. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!