Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek MetalCastiel...

Mi a véleményetek MetalCastiel-ről (:?

Figyelt kérdés

Én IMÁDOM :D

nem olyan értelemben..fiú vagyok (14)

Minden problémáját teljesen meg tudom érteni, nagyon kedvelem a humorát. Bármikor eszembe jut, egyből nevetek vagy jó kedvem lesz. :D

Ha jól tudom, akkor hétvége körül megy ki Amerikába [Szefi és a barátnője segítségének köszönhetően] és már van egy biztos állása. NAGYON remélem ,hogy ezentúl soha nem kell spórolnia semmin :) vagy legalább eszébe se kelljen olyannak jutnia, hogy mit vehet/nem vehet meg ,hogy tudjon kaját venni.

Legjobb ember és videós. :)

Mellesleg még mielőtt kimenne Amerikába, küldök neki egy csomagot. ( még nem tudom mit :P )



2015. márc. 3. 01:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Én Petitől ismertem meg (ügye Herby) akkor még 'fémkastély' néven ahogy Peti hívja xD de mivel én már régebben is néztem Szefit, és Castiel mindig ott volt, de nem sokat láthattunk belőle csak néha a hangját hallottuk, így akkor még nem lettem a rajongója. Aztán találtam rá én is az ő csatornájára és akkor végre csak Castiel :)Péter is sokat beszél róla, meg tudja érteni. Azt hiszem már Amerikában van nagyon sok szerencsét neki, innen szurkolunk:')
2015. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szimpatikus, rendkívül értelmes embernek tűnik. Érdekes dolgokról szokott beszélni, sok mindenben egyetértek vele. És persze remek a humora is :D
2015. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Jó régóta nézem, még amikor a régi csatornáján elkezdett vlogolgatni, és más videókat csinálni (előtte csak gameplay-ek voltak, ha jól tudom), azóta vagyok hűséges követője :D Én is imádom a humorát, a gondolkodását, a gameplay-eken kívül szerintem az összes videóját láttam, nem tudok betelni vele. Az idők során, mondanom sem kell, a kedvencemmé nőtte ki magát :D A költözésének pedig szerintem én jobban örültem, mint ő.
2015. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Mindent leírtatok már, amit én is le tudnék. Ha félévente törli is a csatornáját, és nem beszél fél óráig semmiről, csak az ökörségeiről, én akkor is imádom. Sokkal több értelem szorult belé, mint a legtöbb youtube-os emberkébe, akik rohadt népszerűek, de igazából fake szarok. :'D

Castiel odamondja és leszarja. Ennyi gyerekek, a legjobb. :D

2015. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:DD
2016. jan. 2. 22:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!