Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha meglátnátok egy kiskutyát...

Ha meglátnátok egy kiskutyát meg egy babát egymás mellett ti melyikőjüket szeretgetnétek meg szívesebben?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 17:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Négyes, ha elhanyagolod a kutyádat és kikötöd a kertbe, akkor beteg és elhanyagolt lesz. Micsoda meglepetés. Amúgy én a te közeledbe nem mennék, mert te elég közel vagy egy belféreghez ha az értéketeket nézzük. :)
2015. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Ensam skog ***** válasza:
91%
4-es. Van egy rottweiler-em. Kinti és benti kutya is egyaránt. Ha érezzük, hogy kezd büdi lenni megfürdetjük. Ez olyan 2-3 havonta történik. Utána bedörzsöljük a szőrét tiszta kókuszolajjal. Nagyon szereti. Valamint fél évente kap féreg hajtót. Szerintem ő tisztább mint némely dolgozó ember társunk.
2015. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha már macska nincs, akkor a kutyát.

Gyerekkel nem foglalkoznék. Nincs velük semmi bajom, de nem tudok velük mit kezdeni. (nem is akarok)

2015. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
az 5ös válaszolóval értek legjobban egyet(persze a többi kutyapártival is :) )a kutya legalabb orul nekunk,a gyerek meg csak nez mint Rozi a moziba..... fuj.xd
2015. márc. 3. 19:19
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő megadatott,- mindnyájukat imádtam,imádom ma is. Idegen kisgyerek és kiskutya,(?)- hát lehet,hogy én is a kutyához húznék jobban.
2015. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én szeretem a gyerekeket is és a kutyákat is. Attól függ mekkora a gyerek mert ha még mászni se tud akkor nem tudok vele azon kívül mit csinálni minthogy a kezemben tartom így egy kiskutyus "dögönyözése" ami ugye ugrál szaladgál játszik velem több boldogságérzetet szabadít fel bennem :D
2015. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A kiskutya, nem kell nekem holmi idegen gyerek a nyakamra aztán elkezdene ott bömbölni.
2015. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kutyát, természetesen. :D
2015. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Még szép hogy a kutyust xDD A kisgyerekek mind olyan rondák :)
2015. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A kiskutyat termeszetesen. a kisgyerekek vagy orditanak vagy eppen beletojnak a pelenkajukba , kulonben se birom a gyerekeket.
2015. márc. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!