Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meleg :D?

Szerintetek meleg :D?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom akivel mindent megbeszélek és ténleg számíthatok rá bármiben...eddig elhittem hogy fiú és lány között lehet barátság mert én soha sem akartam tőle semmit és ő se tőlem...de van benne valami fura :D

Például megdícséri a cipőmet, a hajamat. Olyan furán viselkedik animéket néz...nem volt még barátnője sem....

A barátságon semmit sem változtatna ha az volna, csak érdekel ti hogy látjátok ezt...



2015. márc. 3. 20:36
 1/9 anonim válasza:
Na bakker én full ugyan ez vagyok xDD nekem is van egy nagyon jó lány barátom és tényleg csak barát!! De én is meg dícsérem a haját,ruháját,cipőjét, stb... Mert a barátok megszokták xd ez nem a melegség jele vagy hogy mondjam :D nekem se volt barátom és igen Narutót nézek és nagyon tetszik! :D És képzeld el nem vagyok meleg 1 csöppet sem! :DDD Szóval nyugi biztosíthatlak róla amiket itt felsoroltál az az hogy kedves,jó fej,gondoskodó. És még gyerek:)) vagyis én 15 vagyok gondolom te is kb annyi lehetsz vagy nem tom
2015. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen lány haverom. A dolog titka, hogy a 30-as nőket imádom, a korosztályom pedig hidegen hagy.
2015. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
*Nekem se volt még barátnőm.
2015. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Világos :))
2015. márc. 3. 20:53
 5/9 anonim válasza:
Am korod? :)
2015. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15- 15 :D
2015. márc. 3. 20:58
 7/9 anonim válasza:
Meg ha tényleg annyira jó haverok vagytok miért nem kérdezed meg tőle? nekem is azt hitte a barátom xddd és lazán megkérdezte:D persze rohadtul ki akadtam rá h ilyeneket gondol rólam.. De aztán kibékültünk végül megértettem mindent:) Szóval csak nyugi kérdezd meg :DD
2015. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy tizenöt éves gyerek szereti a rajzfilmeket és nem volt még barátnője... és neked ez furcsa??? Úristen, milyen világban élünk... Talán felesége legyen és három gyereke tizenöt évesen? És mi iránt érdeklődjön? Az atomfizika legyen a hobbija?
2015. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1. válaszolóról szól a kérdés. :)
2017. febr. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!