Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legjobb barátomról szoktam...

A legjobb barátomról szoktam félmeztelen képeket nézni. Vélemény? Lehetőleg a homofób kommentektől tekintsünk el.15/F

Figyelt kérdés
A legjobb barátomnak igen szépen ki van dolgozva a felsőteste, és ezt instagramon is hirdeti. Mindig lementem őket képernyőképpel, de néha ask.fm en is (persze névtelenül) kérek hasonlóķat tőle. Meleg vagyok, de nem tervezem elmondani senkinek, neki se, de ezt a témát hagyjuk. Érdekbarát sem vagyok, mert attól hogy barátok vagyunk se több se kevesebb képem nem lesz és nem is láttam még élőben a kockáit. Így ismeretlenül ti elítéltek?

2015. febr. 25. 07:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
A testében mi tetszik? Peldaképként nézed, szeretnél olyan lenni, vagy erotikusan vonz?
2015. febr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mivel meleg vagyok, ezért főleg a második, de igen büszke lennék, ha nekem is ilyen lenne.
2015. febr. 25. 07:17
 3/24 anonim ***** válasza:
35%

Egy férfi test is lehet vonzó, ebben nincs semmi extra. De ha benned nem csak a test szépsége vonz, hanem mást is elindít, akkor ott lehet, hogy van némi hajlam a biszex, vagy a homosex vonalon.


Az, hogy az ember kihez vonzódik nem mindig egyértelmű. Kinsey-nek és Robin Ochsnak egész jó meglátásai vannak ebben a témakörben.

2015. febr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
írtam, hogy meleg vagyok, olvasd el a kérdést.
2015. febr. 25. 07:33
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Én nem itéllek el. Ha neked ez így jó, csak ezt akarod akkor miért ne tennéd. Majd, ha tovább is akarsz lépni, akkor jöhetnek a bonyodalmak.
2015. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerelmes vagy bele, vagy csak testileg vonz? Egyébként szerintem amíg csak gondolati szintén maradunk, akkor fél Bp-t is végig kefélheted.
2015. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hat az az igazsag hogy a lanyok koreben alompasinak szamit, viszont meleg szemmel teljesen atlagos. Testileg vonz csak es az is csak azert mert brutal jo felsoteste van. Egyebkent szimplan csak legjobb baratkent szeretem.
2015. febr. 26. 07:18
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
az a véleményem, hogy én is szívesen megnézném a kockáit :)
2015. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#8as o csak az enyem hahahahaha. amugy nem :D
2015. febr. 26. 19:38
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
ki ítélne el ? :DD sztem senki :)
2015. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!