Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok nektek bejön a Benedek...

Csajok nektek bejön a Benedek név?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresztnévnek nekem nem.
2015. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név.
2015. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piriiiii ***** válasza:

Nem igazán.

De ha megismerek egy olyan férfit, aki szimpatikus és erőteljes fellépésű (szóval nem felejtem el 5 perc után), és Benedek a neve, akkor hozzá fogom társítani, és úgy lehet, hogy tetszene. :D

2015. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ha megismerek egy olyan nevű, számomra kedves embert, akinek nem tudom mi a neve, és nem tetszik a neve, akkor valószínűleg megkedvelem a nevet, a személy miatt. :D
2015. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem tetszik, mindig egy jóllakott napközis kisfiú jut róla eszembe :/
2015. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Nekem tetszik... :)
2015. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sziasztok!Kérdező:Szerintem alapjáraton a "Benedek" név nem rossz.Nekem nem tartozik a kedvenceim közé,de ha az illető akit így neveznek szereti,ha becézik ezt a nevet akkor nem rossz név.Mit értek ezalatt?Ha megengedi a Benedek nevű egyén,hogy becézzék.Pl.:Beni,Ben.Akkor már nem is rossz név ! :) Nekem legalábbis a becézett formája bejön.De szinte minden nevet lehet becézni,s a legtöbb ember a becézett formájú nevét használja.

Ui.:Az én nevem Krisztián,én sokáig nem szerettem ezt a nevet kiskoromban,de rájöttem,hogy a becézett formája a "Krisz" nagyon tetszetős számomra.Mikor bemutatkozok egész nevemmel teszem azt,s utána mindenki rászokik,rászoktatok mindenkit arra,hogy a Krisz-t használják.Szval ha szereted a Ben-t,Beni-t akkor az úgy már tök zsír név,szerintem.Jah és fiú vagyok,szerintetek a Krisz az milyen ? :)

2015. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, én megmondom őszintén és Krisztián szerettem volan lenni :)) Komoly :DDD
2015. márc. 3. 22:17
 9/9 anonim válasza:
:3 Egy Benedek nevű gyerek tetszik :3
2015. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!